Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy szemétség lenne csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szemétség lenne csak a szex hiánya miatt szakítani Vele, ugye? 15/L

Figyelt kérdés

Tudom tudom most jönnek a beszólások hogy menjek még babázni stb... több mint 1 éve jártunk amikor lefeküdtem a barátommal 3 hónapja.

Kívántuk, szerettük (szeretjük) egymást, minden tökéletes de a szex valami katasztrófa.Nincs tapasztatlapom rajta kívül , de eddig 5x csináltuk azóta (nincs rá sűrűn hely sajnos), de engem annyira zavar ami ilyenkor történik. :( Smárolunk, meztelenül simogatjuk egymást fél órán keresztül de meg se mozdul neki. Lemegyek a lába közé, szopogatom, kézzel is rásegítek semmi...csinálom vagy 10 percig mire megmozdul, megnő egy kicsit, de ő már ilyenkor mondja hogy ne ilyen erősen mert el fog menni. íGY megpróbálja betenni, ami inkább begyömöszölés mert nincs is megmerevedve, hármat lök és elmegy. Aztán persze kielégít kézzel/szájjal de ez akkor is annyira rossz így :( Nem áll fel neki, mintha nem kívánna.

Tudom ...meg kéne legyek még egy darabig szex nélkül is másnak is sikerül. De van barátom, szeretjük egymást, és nekem tényleg hiányoznának a jó szeretkezések de nem megy .

Próbáltam beszélni vele erről de nem sikerült túl jól...

Nem értem mi a baj. Nem kell gumit húznia (bogyó), 99% hogy nem jön haza senki, kellemes körülmények, szerelmes belém. Akkor mi a probléma? Lehet hogy ennyire rosszul csinálom??

Hiába szeretem, nem is azért hogy mást keressek aki majd kielégít, dehogy, hanem azért mert ez egyszerűen ellehetetleníti a kapcsolatunkat, a szünetet/szakítást fontolgatom. Ez egy kínszenvedés egymás mellett így akármennyire szerelmes vagyok... Győzködöm hogy csináljuk, jó lesz ő meg kifogásokat keres...egyszer említettem meg, kicsúszott a számon hogy ez így nem biztos hogy normális, nem így kéne lennie, de megsértődött és bocsánatot kellett kérjek...

mit tegyek?:(


2011. márc. 30. 23:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
5 alkalom elég kevés, ne add fel ilyen hamar.
2011. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Ehhh... Ez k*rvára nem normális az biztos... :\

nem tom mit lehetne ezzel kezdeni, momndani kéne neki h gyakorokjon már egy kicsit, vagy szerezz viagrát...

Ha nem jön őssze akk szakítás, előnn utóbb úgy is az lesz belőle...

2011. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

ha szeretitek egymást próbálkozzatok még! lehet csa nem tudja elengedni magát hameg nem akkor írjál privit:D neem csak vicceltem. :) biztos megoldódik!

17f

2011. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a fiúka? Mert ha hasonlóan fiatal, és/vagy te vagy neki az első akkor szerintem várj rá. Csináljátok kevesebbszer, addig önkielégíts, ha nem bírod, de tartsd meg, ha szereted. Minél idősebb lesz, és gyakorlottabb annál jobban megy majd neki szerintem.
2011. márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
2%
dobd.
2011. márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
5 alkalom még nagyon kevés. A szex is azon "ismeretek" közé tartozik, amit meg kell tanulnunk! Lehet, hogy neked nem kellett hozzá hosszú folyamat, de a barátodnak igen. Amúgy anno nálunk pont fordítva volt, a pasim volt benne jó, én meg egy csődtömeg, de össze lehet csiszolódni.
2011. márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele bakker! Hogy ő mit mond a dologról, meg hogy te ezt nem tartod normálisnak.
2011. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a pár kudarc ennyire elkeserít, akkor az látszik is rajtad. Mit vársz, hogy rögtön lepedőakrobaták lesztek? A fiúnak is Te vagy az első, ugye? Mennyi idős? Nem szeretheted igazán, ha ennyi idő után kidobnád, csak mert még nem szoktatok össze. Ezt ő megérzi, azért éli meg kudarcnak a szexet.

A páromnak is én voltam az első és viszont. Az első pár alkalom nem volt túl sikeres. Még izgult, néha állt neki, néha totál bepuhult, amin stresszelt, mondogatta, hogy impotens, stb. Aztán mivel láthatta, hogy én nem mutatok csalódottságot és nem csüggedek, hisz tudtam, hogy minden rendbejön idővel, el tudta engedni magát. Úgy áll neki órákon keresztül, mint a betonoszlop! Mondjuk a hamar leélvezés nem volt nálunk téma, mert épphogy lassan jut a csúcsra, jóval lassabban, mint én.

Visszatérve hozzád: "és nekem tényleg hiányoznának a jó szeretkezések..." Miért hiányzik, míg nem is élted át? Azt gondoltad, neked nem kell végigjárnod az oda vezető utat? Akkor szexelj érzelmek nélkül egy idegennel, aki profi! Én mondjuk nem bántam meg, hogy az első pár alkalom bohóckodás volt, mintsem szex. Mert amivé azóta fejlődött, elképesztő!

Egyébként meg arról ne is álmodj, hogy egyhamar lesz orgazmusod szex közben, még ha valami totál profi srácot is felszedsz! Abba is bele kell tanulni! Már ha egyáltalán képes vagy rá.

Szóval lehet, hogy olyanért dobod el a szerelmed, amit utána sem kapsz meg. Gondold végig!

22L

2011. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Ő 17. remélem megoldódik :/

az még nem lenne furcsa ha gyorsan elmenne , 6 alkalom az tényleg kevés, ok... de ez hogy nem merevedik csak attól ha már 10 perce kényeztetem teljes erőbedobással :/

2011. márc. 30. 23:30
 10/35 A kérdező kommentje:

Próbáltam beszélni vele, msnen is, élőben is , de annyira zavarba jön hogy eltereli a szót.

De tényleg , ezt nem írtam, de soha, egyetlen egyszer sem mutattam neki ott helyben, közben, után hogy rossz volt. Dícsérem egyfolytában mert amit szájjal csinál pl az fantasztikus, és ezt mondom is neki, próbálok nem csalódottságok mutatni amikor kiveszi és azt gondolom hogy "ennyi?"

2011. márc. 30. 23:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!