Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel szoktátok meglepni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szoktátok meglepni, örömet szerezni a párotoknak?

Figyelt kérdés

fiúk válaszát is várom.

előre is köszönöm


2011. márc. 31. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem az ünnepekre gondolsz, azokon kívül emailekkel, sms-ekkel tudatom vele, hogy hiányzik, szeretem stb. Ha pedig jön, akkor a kedvenc csokijával várom. Ő is mindig hoz nekem vmi kis meglepit, mivel elég nassolósak vagyunk.
2011. márc. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindig valami aprósággal. De nagyon fontos, hogy sokszor adjatok egymásnak valami kis dolgot, nem is kell rá költeni, csináljatok, vagy küldjetek képeslapot, levelet, még ha nem is fontos nektek az ajándékozás, mert ebből is látja hogy akkor is gondolsz rá, mikor nem vagy vele.

Ha arról van szó, elmegyünk, eszünk egy süteményt. Vagy veszek egy újfajta óvszert, amit még nem próbáltunk, bár szerintem mindegyik ugyanolyan.

Ő engem is meg szokott lepni mindenféle kis aprósággal, annak nagyon tudok örülni, főleg, ha nem is számítok rá. f

2011. márc. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ma reggel pl a kávémba szivecske formájúra fújta a tejszinhabot:)


én reggelire amit vitt felszeletelt répát (fogyókúra),párat szivecske formájúra vágtam:)

2011. márc. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Apró dolgokkal, nem az értéke számít. Nem egyszer úgy ébredtem, hogy az asztalomra tett csokit, vagy kávét hoz az ágyba. Vagy megveszi a kedvenc magazinomat :)
2011. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pl felveszem a fekete combharisnyám fekete szettel(bombázó kombiné,melltartó,tanga).Állatira beszokott jönni:) van fehér szett,az is állat:D nálunk ennyi elég a megvaduláshoz:D
2011. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kis hülyeségekkel. Sokszor az is elég, ha utalok olyan apróságra, amiről azt gondolta, észre sem vettem.
2011. márc. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csokit adok neki, sütök sütit (imádja ezeket), ágyba viszem neki a kávét, szexi fehérneműk, szerelmes sms-k, jó éjt idézetek.
2011. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha hozzá megyek, néha viszek egy üveg bort (vörös vagy rosé); ha sütöttem pizzát, viszek belőle. vagy ő vesz bort, én meg sütök muffint, pár darabot. volt olyan is, hogy amíg aludt, kilopakodtam éjjel közepén mellőle és elmosogattam... vagy mielőtt felkel, csinálok reggelit, megterítek, ne csak sietősen kapjunk be valamit.

küldök egy sms-t, merre jár, mit csinál és hogy várom, stb.

2011. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!