Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi szoktatok venni/adni/nyújta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi szoktatok venni/adni/nyújtani a párotoknak születésnapja alkalmából? 25/f

Figyelt kérdés
Sajnos én nem kaptam semmit se. Még egy kis plusz kedvességet,gyengédséget, bújást,kényeztetést se, (a szexről nem is beszélve) pedig ezek ingyen vannak. Sajnos tegnap volt a szülinapom és másképp képzeltem el, nem így hogy le leszek sz*rva:(
2010. júl. 5. 10:55
 1/10 anonim válasza:
Ékszer, műtárgy, elviszem valahová, de akkor is meglepem egy kis apró ajándékkal(pl. parfüm) :)
2010. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

:( Hát sajnálom. A barátnődről megvan a véleményem:S

Én a pasimnak vettem egy nyakláncot, egy fél szívvel, a másik fele az én láncomon van. :)

3éve vagyunk együtt. Pont a szülinapján jöttünk össze, szóval egybeesett az évfordulónk, a szülinapjával.:)

20/L

2010. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi sosem voltunk a nagy ajándékozás hívei, én pl egy pár ezüst fülbevalót kaptam a páromtól születésnapomra. Ez nem egy drága dolog, de mivel imádom a fülbevalókat, ezért majd kiugrottam a bőrömből. Ő egy kicsit szexibb fehérneműt kapott tőlem, ha érted hogy is értem :)

Mióta vagytok együtt? Amúgy jegyzi a fontosabb dátumokat vagy egyébként is feledékeny? Találkoztatok tegnap? Megemlítetted neki, hogy kicsit rosszul esett? Hány éves a barátnőd? 20/L

2010. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
úú:( hát ez nem volt kedves tőle:S Még ha nem is volt pénze, kilehet találni dolgokat..Én tavaly a barátomnak, egy bécsi kirándulást adtam, közösen mentünk el, és pluszba sütöttem neki egy tortát:) nagyon sok mindent kilehet találni..(és estére plusz még 3 orgazmust is kapott tőlem:D:) Beszéld meg a pároddal, hogy nem vártad el az ajándékot, csak hogy érezzed hogy igenis szülinapod van, kedvességet, meg amit írtál..:)Puszi
2010. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mi a baratommal nagyon szeretunk ajandekozni.

iden kaptam tole Oakley napszemcsit,rovidnadragot,pulicsit,polot,farmert,also nemuket egy uveg mozzart liklort szinhazjegyeket

este elmentunk etterembe es kiados sexXD>D

2010. júl. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19L
2010. júl. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kérdező testvére vagyok:

Bocsi hogy beleszólok de a kérdező nem volt teljesen őszinte.Ő munkanélküli segélyen van már hónapok óta és már a születésnapja előtt 1 hónappal megkapta az ajándékát egy távirányítós repülőt kért.És most egy 40 ezer ft-os telefonra fáj a foga.Csak mivel egy fizuból kell megélniük a párja nem tudta megvenni és így most a kérdező duzzog egy kicsit.És valakin le kell vezetni.

2010. júl. 5. 13:19
 8/10 anonim ***** válasza:

-Egy gyűrű, pl ezüst és bele glavíroztatsz pár szót. :)

-Vagy láttam egyik plaza-ban, hogy Ezüst szín vagy arany színű szív medált, és beleglavíroztak egy közös fotót.

kb 3,5 cm es, és 4000 ft össz vissz a medál és a glavíroztatás,és szépen látszotok rajta. :)

2010. júl. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagy pohárra glavíroztatsz, vagy tükör hátuljára és ahogy bele néz látja az írást.:D

Imádom ezeket :D

2010. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratula...kedves kérdező ha ez az igazság:D
2010. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!