Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akik szeretnek lelkizni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon bízok meg senkiben sem az ismerőseim közül, nem is igazán szeretem elmondani nekik a problémáimat és elég régóta magamban tartom, néha már tényleg majdnem becsavarodok, de még tartom magam.

Inkább azt választanám, hogy egy tök ismeretlennek önteném ki a szívemet aki nem is ismer, csak azért mert nem igazán szeretném itt senkinek se elmondani.

Valami tanács? Vagy van valaki aki szereti a lelkizést?


2011. márc. 31. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, én. Te hány éves vagy? És fiú vagy lány?
2011. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
19/F kb. 6 éve nem beszéltem senkivel se a problémáimról.
2011. márc. 31. 14:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Velem megbeszélheted ha szeretnéd. Ha gondolod írj privátban.
2011. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Írj privátot, ha gondolod.

22/L

2011. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Te tudsz írni mert a citromail-be nem tudok küldeni. :(
2011. márc. 31. 14:18
 6/11 Moszuke ***** válasza:

ez annyira álszent már bocs.. mért pont lányokkal akarsz lelkizni?..

most vagyok túl egy laza lelkizésen szal most nincs kedvem.. de felajánlottam volna, hogy írj rám meghallgatlak..

de látom akad itt 1-2 jelentkező

23/f

2011. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem álszent...csak úgy gondolom lányok jobban átlátják a helyzetet, de bárki írhat. Nem itt akarok ismerkedni ennyire szánalmas nem vok.
2011. márc. 31. 14:32
 8/11 anonim ***** válasza:
hát még csak 15 leszek,de szívesen meghallgatlak,ha gondolod írj :)
2011. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Mindig is vágytam egy fiú lelkitársra :) Ha gondolod nyugottan irhatsz!Nagyon szívesen meghallgatlak. :)


14:28-as miért lenne álszent?Azért mert lányokkal akar beszélni a problémáiról?Egy lány sokkal megértöbb sokszor mint egy fiu.Lehet te nem értenéd meg őt,ezért irta ezt.


23/L

2011. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem is írhatsz nyugodtan! szeretek lelkizni gondolkodni és segíteni másnak. :)

17/L

2011. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!