Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zsolt és Kati beszélgetése,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsolt és Kati beszélgetése, avagy szeret-e a barátom? Miért csinálja ezt? (letölthető faceés beszélgetés, angol tudás szükséges! )

Figyelt kérdés

Zsolt a barátom. Én nem vagyok Kati. (ezt a chat beszélgetést a barátom elmentett facebookos üzenetei között találtam. Tudom, nem szép dolog kutakodni)

Az első gondolatom azonnali szakítás volt, totál kész voltam...

Utána lenyugodtam és adtam volna már lehetőséget neki a megmagyarázásra.. Most már ott tartok hogy nem is érzem annyira borzasztónak.

A szerelem miatt nem tudok objektíven gondolkozni... Lehet hogy csak hülyülnek??

A lelki megcsalást sokkal nagyobb bűnnek tartom, mint a fizikait.


Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?


A beszélgetés:

[link]


2011. márc. 31. 15:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

amúgy 2 éve vagyunk együtt.

20/L

2011. márc. 31. 15:51
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tűnik olyan vészesnek. És tényleg nem szép dolog kutakodni. ==> Jobb ha meg sem említed, mert te leszel a rossz. (hacsak nem fajul tovább a dolog)
2011. márc. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

igen, ha nem nagy dolog, nem fogom megemlíteni...


"now i have 10000 hours for you" de ez? :(


beszélgetnek skype-on is..

2011. márc. 31. 15:59
 4/12 anonim ***** válasza:

Well, szerintem elég egyértelmű, hogy flörtölgetnek egymással. De ezt meg kéne vele beszélned. Kérdezd meg, szokott e másokkal beszélgetni, hogyan érez irántad, mit szeretne a jövőben tőled.

Ha van egy kis jóindulat benne, biztos elmondja, hogy mi is történt itt most.

Ha meg nem őszinte veled, akkor világíts rá, hogy mennyire megbántott ezzel.

Persze lehet, hogy nem kellett volna kutakodnod a beszélgetései között, de ezen már kár rágódni.

2011. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"A szoktál más lányokkal beszélgetni?" kérdésre nemet fog válaszolni. Volt már hasonlóra példa.:/


Egyszer hülyültünk a megcsalásról és elköszönésképp mondtam neki hogy "álmodjál a drága Erzsikédről" és azt válaszolta rá hogy "nem, én a 'Kati'-ról fogok álmodni" Vehetem ezt célzásnak?:(:D


"Kati"= külföldi, magyaro-n nem létező név.

2011. márc. 31. 16:12
 6/12 anonim ***** válasza:
hát, tudod elég sok fiú(és lány) szokott ilyet csinálni... mondjuk unalomból, a másikat szivatni stb, de hogy tényleg megcsalna-e a lánnyal(lányokkal) vagy tetszene-e neki igazából, az már más kérdés.. szerintem csak szenved, de nem komoly..
2011. márc. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nekem az érzelmi kötődés már megcsalás, sőt, rosszabb mintha "csak" lefeküdne lányokkal bulikon.

Ha ezt komolyan gondolta, az számomra szakító indok..:S

2011. márc. 31. 16:16
 8/12 anonim ***** válasza:
fuha, kérdés, hogy jó csaj-e a "kati" és hány évesek vagytok.. mert azért biztos, h kuriózumnak tartja a "katit", mivel hát külföldi.. esetleg más etnikumú?
2011. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem nem, úgy értettem, hogy (16,15ös vagyok) csak hülyül a lánnyal, szóval nem gondolja komolyan.. viszont ha jó csaj és különlegesnek tartja, akkor lehet ott valami, mindenesetre fantáziálgathat róla és lefeküdne vele( ha jó csaj). De! Attól, h fantáziálgat, ez teljesen normális, még azzal is aki kapcsolatban él és szereti is a párját
2011. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Horvát. És valami indokolatlanul nagy orra és hordó teste van :D


Ha unalomból csinálja, akkor minden ok. de nem tudom mit higgyek.

2011. márc. 31. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!