Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy pasi egy idő után elkezd a barátnője háta mögött más lányokkal flörtölgetni, és azt mondja erre, h " unaloműzés "?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy nem beszélgethet más lányokkal.. de miért van erre feltétlenül szüksége? De ha meg én csinálnék ilyet, pl. volt olyan, hogy elmentem egy kertipartira, ott készült egy kép és a fiú, aki mellettem állt, átkarolt. Ezen bezzeg halálosan kiakadt a baratom ( mára már az exem ). Csak kérdezem, hogy akkor nekik miért lehet, nekünk miért nem? Illetve, van olyan pasi, aki tiszteli annyira a barátnőjét, hogy nem csinál ilyet?
2011. márc. 31. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert egy rosszfiút szedtél össze, azok ilyenek.
2011. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de vannak másfélék is, ugye? :)
2011. márc. 31. 17:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a rendes srácok, de ők meg általában nem kellenek senkinek.
2011. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert a lányok is ezt csinálják.
2011. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én lány vagyok és nem csinalom..
2011. márc. 31. 18:25
 6/8 anonim ***** válasza:
És rajtad kívül még mennyi lány van, aki viszont igen?
2011. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az, hogyha csak beszélget, abban semmi gond nincs. Még szerintem az ártatlan flört is belefér, ha csak szóban folyik, ettől még nem lesz valaki "rosszfiú".

Inkább azzal van a baj, hogy amúgy féltékenykedett, az mindig gyanús, mert mindenki magából indul ki (meg mondjuk kultúrafüggő is, de ebbe nem megyek bele).

Nem várhatod el, hogy ne beszélgessen más lányokkal, nyilván ha valaki veled van, akkor nem véletlenül van veled. Ez adjon elég önbizalmat. Egy kiegyensúlyozott nőben ez inkább csak a versenyszellemet ébreszti fel, nem kezd el problémázni vagy féltékenykedni. Ha magabiztos vagy, tudod, hogy mik az előnyeid, tudod, hogy szerethető vagy akkor meg sem fordul a fejedben, hogy ez baj lenne, mert tudod, hogy "háhá ez a pasi hozzám tartozik, hiába próbálkozol, esélyed sincs"...

2011. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
beszélgethet másokkal.. ezt irtam is.. de a flört az már flört.. :S
2011. márc. 31. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!