Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerettessem meg magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerettessem meg magam vele?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy szakítottunk a barátommal,2 hónap együttlét után,részben az én hibámból,mert nagyon szemét módon viselkedtem vele.

De szeretem,és ő is szeret még valamennyire,mit tehetnék hogy visszakapjam?

Mit tegyek,hogy újra belémszeressen?


2011. márc. 31. 18:48
 1/6 Funktasztikus ***** válasza:
74%
ez hülyeség az ellen nem tudsz semmit hogy beléd szeret e vagy nem..ha már nem vonzodik hozzád lelkileg akkor fejen is állhatsz nem fog szeretni...
2011. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Lehet, hogy még érez irántad valamit, de a bizalom elmúlt.

Úgy meg megette a kutya az egészet.


Tanulj az esetből, tudod, mit hibáztál, legközelebb ne kövesd el.

2011. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha még szeret lehet esély. Mi történt, mi volt a szemét viselkedés?
2011. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pedig ő is mondta,hogy hiányzik neki a 2 hónap és köszöni,mert jó volt.

Olyanokat mondtam rá,amik nagyon nem igazak...had ne soroljam,de nem szép dolgok.( persze nem b*zi,meg ilyenek)

2011. márc. 31. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de úgy látom itt az a célod, hogy ő szeressen újra. Te szeretted egyáltalán? Ha igen miért mondtál neki olyan dolgokat és szakítottál? Ez elég önző dolognak tűnik.
2011. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen,az.

Szerettem nagyon,nem tudom miért mondtam rá ezeket,de már nekem is sok volt.

Ő szakitott,mert nem bírta,de a lelke mélyén még szeret.

2011. márc. 31. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!