Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerettessem meg magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerettessem meg magam egy lánnyal aki az osztályunkba jár, eddig is jóba voltunk de nem tudom hogy ő hogy gondol rám hogyan találhatnám ki?

Figyelt kérdés
MSN-en is gyakran szoktunk beszélni és akkor az iskolában is jobban odajön hozzám megkér hogy mennyek el vele megnézni nem e hagyta el a fülbevalóját stb.De ha nem beszélünk az interneten akkor másnap az iskolába kevésszer alakul ki olyan jó kapcsolat köztünk.Állítólag jár egy vele 1 évvel idősebb elég kétes hírű sráccal.De hozzá alig szól szünetekben csak állítólag valamit iskola után de nagyon nem tudnak mert messze laknak egymástól.De a fiúk között az osztályban azok között vagyok akik jóba vannak vele meg kb egy 2-vel együtt,de ő neki jóval több iskolán kívüli barátja van mint nekem azok között is válogathat.Szerintetek van esélyem vagy mit kell tennem hogy legyen.
2010. márc. 19. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Fontos lenne a korotokat tudni, mert más a véleményem a 12 évesek kapcsolatáról, és a 17-18 évesekéről is(: de nem baj.

Ezek szerint a lány foglalt,ami abból a szempontból probléma, hogyha elmondanád a csajnak, és ezt a pasija megtudná akkor szereznél lehetséges egy "ellenséget"

ÉN(!) Semmiképpen nem ajánlom, hogy a lánynak elmondd, hogy tetszik satöbbi, esetleg haverokon keresztül( akik jóban vannak veled, de annyira a csaj pasijával nem)

tudakolják meg msn-en vagy akárhogyan , hogy mit gondol rólad, és, hogy tetszel-e neki..

Ez nagyon fontos, hiszen ki tudja lehet, hogy ő csak barátkozni akar veled.

De ha azt mondja be jössz neki, akkor kezdj gondolkozni a többin, hogy hogyan tovább. Haladj lépésről lépésre.

És ha megvan a válsz írd meg és segítek amiben tudok:)

2010. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*válasz*
2010. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi,nagyon,írjatok még légyszi
2010. márc. 20. 14:13
 4/10 A kérdező kommentje:
(a kor 13)
2010. márc. 20. 14:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Huhh:/ez jó kérdés...

Lehet hogy nem én vagyok erre a legjobb példa de a én általában nem a fiú ismerőseimet kérem meg hogy segítsen megkeresni a fülbevalómat..Ezért ez nekem furcsa...lehetséges hogy akar tőled valamit.Szerintem tudakold ki hogy jóba van-e a barátjával,nem szoktak-e vitázni stb. mert ha igen talán van esélyed..De ha ez a helyzet nem egyből ráhajtani a lányra szép lassan bíztasd hogy tegye meg az első lépéseket affelé hogy szabad legyen(csak ha ő is ezt akarja).Ha szomorú vigasztald stb...Majd ha megnyugodott mond el mit érzel iránta...és innen minden sinen lesz...

2010. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj oda és kérdezd meg ez a tuti!
2010. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj oda és kérdezd meg hogy...ááá hagyd a francba
2010. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem te még recskázzál legalább 2 évet..
2010. márc. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Házi nyúlra NEM lövünk.
2010. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ne hallgass senkire higgy magadban és menny a saját fejed után és higgy magadban és benne nincs lehetetlen csak tehetetlen harcolj érte
2011. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!