Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez elegendő a szakításhoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elegendő a szakításhoz? (Klikk a kifejtéshez. )

Figyelt kérdés

Szóval megfeledkeztem barátnőm 20. szülinapjáról. Távkapcsolatban vagyunk,és ráadásul ő kórházban is van,és ritkán tok menni hozzá. Két nappal előtte még az eszemben volt,de aztán balhé volt itthon,nagy,és elfelejtettem,mert más problémák foglalkoztattak.. Rendkívül rosszul érzem magam otthon,és még hónapokra vagyok az elköltözéstől. Sokszor olyakat mondott nekem valaki,hogy férfi létemre rengeteget zokogtam,mikor senki nem látott. Ezeket baránőm sem tudja,aki 3 dolog miatt hagyott el tegnap:

1.- Szülinap

2.-Sosem mondok neki semmit

3.-Sokat veszekedtünk

Nem hajlandó békülni,hiába mondtam neki,hogy nem leszek mindig ilyen,csak most mélyponton vagyok.. Szerintetek lenne esélyem,hogy visszakapjam? Valami tippetek van? Arra gondoltam,hogy küldök neki virágokat futárral,meg kártyástól,de ez még kevés.. ELőre köszönöm mindenkinek a NORMÁLIS kommenteket.


2011. márc. 31. 22:10
1 2 3 4
 1/31 almighty77 ***** válasza:

irj neki egy szép szerelmes verset, de komolyan. és foglald bele az érzéseidet örömöd bánatod, mit érzel iránta és rímeljen, én ezzel taroltam mint anno a hungaroton(lemezkiadó) legyen mélyreható és érzelmes. a versből kifogja venni hogy menyire szereted és hogy milyen romantikus is tudsz lenni. majd irj ide a fejleményekről ha bersirásra adod a fejed, kiváncsi vagyok mit értél el,


sok sikert



F/34

2011. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 almighty77 ***** válasza:
bersirása= versírásra
2011. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Sebzett válasza (21/F)


Kösz haver,ígérem megírom a végkifejletet. Megpróbálkozok egy komoly verssel,örülnék ha tudnánk msn majd dumálni,vagy valami hasonló,mert előtte majd meg akarom mutatni neked a kész verset.

2011. márc. 31. 22:20
 4/31 anonim ***** válasza:

Ha nem érti meg h mélyponton vagy akkor nem is szeret igazán. Ha vissza is megy hozzád előbb-utóbb megint vége lenne. Kell ez neked?

L/24

2011. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 almighty77 ***** válasza:

nincsen msn em sajna . de a mailomra tudsz küldeni innen

remélem sikerrel jársz

2011. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem,de szeretem.. Ha csak egy perccel is tovább tudom hosszabítani a kapcsolatunkat,már megérte. Sokszor veszekedünk,és sokszor megígértem már neki,hogy megváltozok. Eddig nem is gondoltam komolyan,de most rengeteg szart nyeltem,és elgondolkodtam ezen-azon. Nem akarok többé senkit sem bántani. Ezt nem hiszi el. És persze nem ért meg,bár lehet én sem őt. (De rajta vagyok.)
2011. márc. 31. 22:35
 7/31 A kérdező kommentje:
MEglesz Almighty 77,köszi.
2011. márc. 31. 22:35
 8/31 almighty77 ***** válasza:

itt egy versem izelitőnek, nyugodtan rákereshet bárki nem találja sehol, mivel tényleg én irtam, és sikerrel, a lány 19 éves, én meg 34. na lehet osztani:)



szerelmem azért irom e versed neked

hogy elmondhassam mennyire szeretlek,

amióta téged megismertelek

ha rád gondolok folyton remegek,

édes ez a remegés és nem is bánom

nagyon szeretném ha te lennél a párom.



egy tüneményt véltem felfedezni benned

aranyos kedves vagy, ezt szeretem benned,

szépségeddel nem érhet fel semmi sem,

te vagy az a lány, kit életemben kerestem.


bár az élet utján előrébb járok,

nem gondoltam hogy egy ilyen kincset találok,

szeretni foglak amig csak élek

nem tudom elképzelni az életem csak véled.


nemtudom miért történik ez velem

de hagyom mert édes, igen ez a szerelem!

állandóan csak te jársz az eszemben

reggel, délben, este, álmomban, kedvesem.


esténként mikor ragyognak a csillagok,

odabujnék hozzád ameddig csak akarod,

elmondanám mennyire szeretlek kincsem

s hogy nem állhat közénk semmi és senkisem.


este mikor végleg kihunynak a fények,

egy angyalt látok, ki ő? hát te édes,

odajönn mellém és fülembe sugja

szeretlek szerelmem, kedvesem, attila.


sokan mondják bonyolult a szerelem,

pedig nem! ha tiszta az érzelem,

szeretni kell mert rövid az élet,

hálás vagyok a sorsnak hogy megismertelek téged.


végezetül annyit szeretnék mondani

örökre szeretnélek karjaimban tartani,

élnénk szépen egészségben boldogságban

ebben a könyörtelen s rohanó világban.

2011. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
nem olvastam el az előző válaszokat, biztos nagyon jó tippeket adtak, de lehet elég lesz majd annyi is, hogy lenyugodjon kicsit és rájöjjön, hogy vissza akar kapni.
2011. márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Ember,ha ezt tényleg te írtad,leborulok előtted. Sok költőt megszégyenítő tehetség van benned,de remélem nem szédítesz.
2011. márc. 31. 22:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!