Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez elég indok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez elég indok volt a szakításhoz? Jól tettük?

Figyelt kérdés

Az van, hogy 2 napja közös megegyezés alapján szakítottunk a barátommal. 15 hónapig voltunk együtt, minden nagyon szép volt és jó, csak az utóbbi hónapok voltak kicsit "erőltetettek".

Mind a ketten szeretjük, tiszteljük a másikat, nehéz volt nagyon kimondani. De nem érezzük azt a "szikrát", mint ami az elején volt. Ha együtt voltunk mindig tök jól kijöttünk, jól éreztük magunkat, vonzódtunk a másikhoz, de ha pl. msnen beszélgettünk mindig veszekedés lett a vége. Ezért döntöttünk így. Most nagyon hiányzik, bár kicsit én is megkönnyebbültem. Vélemény?


2011. aug. 18. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt te érzed. Nem lehet ebben tanácsot adni.
2011. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lehet csak egy kis szünetre vágytok. beszéld ezt meg vele
2011. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi 3 éve vagyunk együtt a barátommal és igyekszünk mindent megtenni, hogy ne unjuk meg egymást, szóval szerintem lehet tenni az ellen, hogy ne aludjon ki a szikra. Amúgy ha msnen beszélünk mi is össze szoktunk veszni..ezt a mai napig nem értem, hogy miért, de hát ez van, nem nagyon szoktunk beszélgetni ott és így nincs vita :D
2011. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Panda Péter ***** válasza:
ha azt hiszed egy párkapcsolat végig olyan lesz, mint az elején volt, akkor ki kell hogy ábrándítsalak, az élet nem egy amerikai romantikus vígjáték.
2011. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a szikra előbb utóbb elmúlik. ha mindig szakítasz,sose lesz senkid. erőfeszítést kell néha tenni, a szikrát vissza lehet hozni,vagy átalakítani.


viszont ha megkönnyebbültél,akkor jól döntöttél

2011. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem volt egy barátom anno,akivel minden szép volt addig amig el nem mentünk a gellért hegyre :) ne nevessetek,ott mindig összevesztünk!! még akkor is amikor poénból mentünk 3.x h na most tuti nem.


szóval vannak olyan szituk/helyek amik így hatnak,ez nem mérvadó


a szerelemért tenni kell,h működjön

2011. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem ennek még lesz folytatása.
2011. aug. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! hát nem tudom h lesz-e folytatása, szerintem az majd csak hónapok múlva derül ki, igazából már volt egy kis 3 hetes szünet köztünk, és most mondtam is neki hogy nem akarom azt játszani, hogy egyszer együtt egyszer külön... mert az se jobb.

a szakítás gondolata most mind a 2nkben megfogalmazódott, ezért döntöttünk úgy, hogy inkább nem várjuk ki a sok veszekedést és szépen szeretnénk lezárni, mert tényleg szép volt az egész, kár lenne elrontani. Most jelenpillanatban én se tudom mit érzek, csak azt hogy nagyon hiányzik. majd az idő gondolom segít, hogy tisztába legyek magammal meg ő is. Amúgy nem szeretem az ilyen oldalakat... de most jó érzés ezeket leírni, meg választ kapni rájuk, köszönöm.

2011. aug. 18. 16:22
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem újra összefogtok még jönni, de a hiányérzet és a szerelmes epekedés nem ugyanaz. Túl hamar kihűlt a kapcsolat, ennyi hónap még semmi, ha már most nincs szerelem, akkor nincs sok értelme.

és a legfontosabb, ami egyértelművé teszi, hogy nem ő neked az igazi: az, hogy megkönnyebbültél.

Bár lehet megér még egy próbát, ezt ti érzitek, de én hagynám :)

2011. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit pihentessétek, és később még próbáljátok meg, szerintem helyre lehetne hozni.:)

Az msn-es részhez meg csak annyit fűznék hozzá,hogy arra egyáltalán ne adj, hogy ott veszekedtek.

Ott a legkönnyebb félreérteni egymást, nem hallod a hangsúlyt,meg semmit, hidd el, tapasztalatból mondom.

2011. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!