Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja minden lány azt, hogy nekünk pasiknak csak a csontsovány csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy a kövér csajok tetszenek, de azért az se baj, ha egy nőn van mit fogni.
2011. ápr. 1. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem állítom hogy csak ez okozza, de minden médiából ez ömlik a pofájukba.
2011. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert minden reklám, újság stb. ezt sugallja.
2011. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Plusz sok vékonyabb leányzó egyfolytában azt hangoztatja, hogy "húúfogynomkellkövérvagyok". Valószínűleg azért, hogy teltebb társaikat csesztessék ezzel.
2011. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Pl. Nézz bele valamelyik bulvár oldal kommentjeibe.


[link]


"a szőke vékony, a másik 2 csaj teste gyönyörű, sportos, kidolgozott, egy csoda!"


[link]


Ez alatt meg csak úgy mocskolódnak, hogy zsírdisznó, stb.

2011. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem valóban ők jönnek be. Ez van.
2011. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
bocs,én lány vagyok,és nem gondolom így. :) nem kell minden lány egy kalap alá venni
2011. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Inkább csajok válaszára számítanék. Szóval miért gondoljátok hogy nekünk fiuknak csak a nagyon vékony lányok tetszenek?

Van lány ismerősöm, nagyon csinos volt. Meg volt rajta minden, ami kell. De elkezdet fogyózni. Csont sovány lett. Az arca beesett, lógnak a mellei és szép feneke sincs már. Ez most szerintetek jó neki?

2011. ápr. 3. 08:08
 8/13 anonim ***** válasza:
szia!Én sose voltam igazán elégedett a testemmel,ha le is fogytam ahány kilóra szerettem volna,mindig találtam magamban régen valami okot az elégedetlenségre!Aztán végre sikerült magam elfogadni,na meg rájöttem,hogy eddig nem volt olyan pasi aki ne imádta volna a testem!(messze nem vagyok vékony kategória,persze zsírdisznó se,hát ez van.Van mellem,seggem,derekam,csípőm,combom,és persze a hasamon hurka is,narancsbőr is).A szexiséghez kisugárzás kell,belső és külső értékek harmóniája!Sokan nem gondolnák,hogy milyen nehéz egy nőnek ruhát vásárolnia,főleg farmert.Olyan van,hogy egy nem vékony nőnek valami rosszul áll,viszont egy nagyon vékony alkatnak minden ruha minden színben jól áll...Van ismerősöm,aki súlyos bulímiás és anorexiás lett,büszke a testére,mutogaja,és pasija is mindig van,40kiló és ocsmányul fest...Ilyenkor megáll az eszem,hogy ő vajon miért tetszhet valakinek!
2011. ápr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem a legtöbb barátom a vékony lányokra buktak(bár volt olyan aki utánan molettebb lánnyal járt,pedig amikor velem volt nem akarták h. meghízzak).Volt aki azzal jött h. ez így jó, ne legyek se több se kevesebb, valaki azt szerette volna ha többet sportolok a popsimra,van aki azzal jött h. max 5-10 kg felesleg.
2011. ápr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nézz meg például ezen a fórumon olyan kérdéseket, hogy "melyik tetszik jobban?". Ha be van linkelve három lány: egy csontsovány, egy sovány, szilikon mellekkel és egy kerekebb csípőjű, formás, kerek mellű, akkor a válaszolók kb. 30%-ának a csontsovány tetszik, 69%-körülinek a csontsovány+szilikonmell, a maradék 1% mondja csak, hogy a formásabb jön be neki.

A tények magukért beszélnek.

Egy-két férfi van csak, akinek tetszenek a teltebb idomok.

2011. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!