Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyák a nagyfejű fiúk?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy aránytanul nagy fejem van a testemhez képest. Pl láttam már olyan fiút, akinek nagyobb a feje enyémnél, de vagy 10cm-el magasabb volt ő.

Elfogadhat így egy lány? :S Már volt amikor meg is szóltak emiatt.

Egyszer összeültünk haverokkal hálóban számítógépes játékkal játszani, és fülhallgató használtunk, én persze fejemhez állítottam, és aki jött utánam mondta, hogy "hú de nagy fejed van". Egyszer meg elmentem gyárba mentem dolgozni, és amikor készítették a mágneskártyát, arra kellett készíteni fényképet. A nő nekiáll, hogy csinálja majd mivel nagy a fejem elkezdett hátrálni, és nem vette észre, hogy jön az asztal, majd jól belement, és kínos volt, amikor mondta többieknek, hogy "vigyétek már arrébb az asztalt, mert nem fér bele a feje a képbe". És még sorolhatnám a szitukat, pl egyszer beszélgettem egy nővel kajálásról, és mondtam, hogy én fogyózok. Pedig nem vagyok kövér annyira. ÉS ő is mondta, hogy "nem vagy te kövér, csak nagy fejed van". Szóval már elegem van az ilyen szitukból, és hogy lesz nekem így csajom? ÉS tényleg annyi fiúnak olyan kis feje van, de szerintem az se szép, de inkább lenne nekem is olyan kicsi.


2011. ápr. 1. 17:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha izmosodsz kicsit pl szélesíted a vállaidat akkor a fejed is kisebbnek fog tűnni. Amúgy legalább hosszú nyakad van? Mert akkor azt is edzhetnéd!


Vagy menj el mexicói maffiózónak azoknak alapból nagy fejük van!

2011. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Vállam egyáltalán nem széles, nyakam hát az se igazán.
2011. ápr. 1. 17:53
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez adatott meg. Ezzel kell élned. Ne rágódj. Keress olyan elfoglaltságot, amiben te vagy a legjobb. Növeld az önbizalmad. Jönnek a csajok is. Csak higgyél benne.

Nézz körül, miféle tirpák pasiknak van jó csajuk.


Önbizalom haver!!!

2011. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kösz! kedves vagy
2011. ápr. 1. 17:57
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez az adottság dolog hülyeség! Én ismerek olyat aki 22 éves korába volt olyan 168-170 cm és mindíg is zavarta megtanult valami meditációt vagy mit amivel az agyát befolyásolja és nőtt vagy 5 cm-t.
2011. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nőtt a feje 5cm-ert??? ÉS csökkenteni is lehet?
2011. ápr. 1. 18:04
 7/17 Moszuke ***** válasza:
lol..:D
2011. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jézusom! Nem a feje nőtt -.-"
2011. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mért szerinted a feje volt 170 cm-t és az zavarta?
2011. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jah mert most a fejemről van szó, és azt hittem nekem akarsz segíteni.
2011. ápr. 1. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!