Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az, hogy a gazdak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy a gazdak pasik többségben csúnyák?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
mert Brad Pitt aztán marha csúnya
2011. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű azért mert akkor is csúnyák voltak mikor még nem voltak gazdagok és nők utáni futkosás helyett tanultak, hogy később gazdagok legyenek.
2011. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 The Situation ***** válasza:
100%
már bocs de egyáltalán nem vagyok csúnya
2011. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert fiatalon is csúnyák voltak és inkább tanultak meg otthon ültek és többre vitték mint a szép kissrácok akik a csajokra szórták el a fiatalkorukat és nem a jövőre.
2011. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Mert egy rondább férfinak több szabadideje van azon okból kifolyólag hogy nem kedvelik emiatt a roha*ék emberek. Ezen szabadidejében pediglen dolgozik vagy fejleszti valamely képességét mellyel a sikert könnyebben érheti el mint a roha*ék emberek.
2011. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem azt hiszik, hogy pénzért mindent megkapnak és már nem is kell a külsejükre figyelniük.
2011. okt. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Egy nagy sikereknek örvendő férfi olyan sokra vitte az életében, hogy egy hatalmas vállalatot épített magának. Sikerének titka, hogy fülek nélkül született, így női társaságra nemigen számíthatott, így minden idejét pénzcsinálásba fektette. A cég annyira nagy lett, hogy pályázatot kellett kiirni egy igazgatói állásra.

Három kifogástalan, kíváló végzettségű személy jelentkezett, akiket külön külön interjúra magához rendelt. Bemegy az első, minden nagyon tettszett amit a jelentkező elérakott.

- Minden rendben is lenne, de válaszoljon még 1 kérdésre nekem. Észrevesz-e valamit rajtam, ami nem olyan, mint másokon?

- Persze!... azt hogy nincsenek fülei!

Erre dühös lett a gyártulajdonos, és kirugta a pályázot. A második ugyanígy járt. Bejön a harmadik.. fiatal friss diplomás... minden rendben megy.... de jön a kérdés:

- Észrevesz-e rajtam valamit, ami nem olyan, mint másokon?

- Momentán semmit, azt az apróságot leszámítva, hogy kontaktlencsét visel.

A gyáros el van ragadtatva... micsoda megfigyelőképesség!

- Ön megkapta az állást, a vállalati kocsit, magas fizetés, de árulja el honnan tudta?

- Hát csak onnan, hogy fülek nélkül baromi nehéz lenne szemüveget viselni!

2011. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

csak az lehet a magyarázat, hogy fiatalkoruk óta csúnyák, és mivel nem volt nő az életükben, ezért magukkal foglalkoztak, meg hogy legyen pénzük, de hogy miért kellett a pénz, az mindnél más. Pl.: azt gondolta, hogy majd így tud szerezni nőt, vagy csak szimplán azt hitte, hogy a pénz boldogít, vagy nem tudom. Én is csúnya vagyok, és én is a meggazdagodásra fogok koncentrálni, ha nem jön össze egy párkapcsolat. De én csak szimplán azért hogy jobban éljek, mint most, az olyan nőkről, akik a pénzes pasikra hajtanak azokról megvan a véleményem, és ha lesz pénzem, én nem olyan nőt fogok választani, az biztos.

19/F

2011. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 napietus ***** válasza:
inkább azt a kérdést tedd fel magadban, hogy amelyik pasi gazdag és nem csúnya, az miért nem ismerkedik veled...mint az Elizabet c. számban, csak fordított felállás :D
2011. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Nincs sok értelme általánosítást levonni. A legelfogadhatóbb magyarázat az lehetne, hogy kevesebb a gazdag mint a szegény, így kevesebb köztük a számodra megfelelő jóképű. De miért a pénz számít neked?
2011. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!