Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljek meg barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek meg barátommal olyan dolgokat amikhez nem nagyon szól hozzá?

Figyelt kérdés

Volt 2 témánk amiben volt egy kicsi füllentése. Én össze akartam vele költözni de ő nem mondta hogy nem akar még mindig azt mondogatta hogy ő is akarja. De láttam rajta hogy nem igazán akarja és amikor rákérdeztem hogy biztosan akarja e azt mondta hogy ő még nem akarja. Kicsit kibuktam rá hogy hazudott nekem mert én bele éltem magamat meg tudom hogy nem akart nekem rosszat de bánt hogy hazudott. A másik meg hogy mindig kérdezgettem hogy mikor alszik nálunk ott de nem nagyon kaptam erre választ soha. Igaz ez az ott alvás nem olyan egyszerű mivel a szülei elég szigorúak. De akkor is 3-4 hónapon keresztül kérdezgettem hogy mikor alszik ott nálam volt képes válaszolni rá. Amikor meg ezekre rákérdeztem hogy miért vannak nem válaszolt rá csak hallgatott folyamatosan meg ha kérdezgettem akkor válaszolt de magától nem nagyon válaszolt. Egyszerűen nem tudom ezeket megbeszélni vele és már idegileg kész vagyok. Szeretem nagyon de ettől padlón vagyok. Mit csináljak ti mit csinálnátok ilyen helyzetben ?

21/L


2011. ápr. 1. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mi az h a szülei még beleszólnak az életébe???
2011. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát pedig a beszélgetés mindennek az alapja.
2011. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy..

meddig voltatok együtt?

20/F

2011. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A szülei egy kicsit nehéz esetek csak a sarkára kéne állnia és nem lenne ott szerintem gond.

Amugy meg együtt vagyunk csak bánt ez a dolog így hogy nem tudom vele megbeszélni a dolgokat

2011. ápr. 1. 19:03
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha kicsit többet mesélsz, a kapcsolatról, hogy meddig voltatok együtt satöbbi, akkor elmondom én helyedbe, így elméletileg mit csinálnék :)
2011. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mondom hogy együtt vagyunk még mindig meg szeretem tiszta szívemből csak az hogy nem tudok vele megbeszélni mostanában nagyon semmit bánt.
2011. ápr. 1. 19:06
 7/14 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást olyan mintha legjobb barátok lennénk csak az a gond hogy mostanában nem beszél.
2011. ápr. 1. 19:09
 8/14 anonim ***** válasza:

Na, akkor, elképzelem magamban hogy egy lányal voltam együtt egy évig.


Hogy nem akar össze költözni azt hagynám, lehet kell neki kicsit több idö.


A másik hogyha nem akarna nálam aludni, jó most más dolog mert hogy te lány vagy, és a lány szokott a fiunál aludni inkább..

De már egy éve vagytok együtt, és szerintem, akkor ideje hogy ö is megy hozzád, ismerkedni a te családoddal satöbbi.

HA erre nem képes, akkor nem tudom. Nem fogom azt mondani hogy szakitsál vele, csak annyit hogy mond meg neki mi a pálya. Kezdjen jönni hozzád, nem kell mindig nálad legyetek, mert lehet jobb nála, több hely vagy akármi.

De legyen nálad, ismerkedjen a családdal satöbbi.


Ha beszélsz vele erröl, és az után se akar jönni hozzád, akkor szerintem szakitsál vele, mert jobb most mint 2 év mulva.. ( ha komoly kapcsolatott akarsz, de mert hogy összeköltözésröl beszélsz gondolom azt akarsz)

2011. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sokat vagyunk együtt majdnem minden nap eljön hozzánk igaz én kevesebbet vagyok náluk.

Én össze akartam költözni vele csak hamarabb kellett volna neki mondani a dolgokat és akkor nem élem magamat bele.

Az nálam alvással meg nem lenne gond csak az bánt ott meg hogy nem áll a sarkára a szüleinél.

Meg igazán az bosszant nagyon hogy ezt nem tudom vele megbeszélni nem tudom mi van vele hogyan közelítsek felé.

Jó haragszok rá mert hazudott nekem.

2011. ápr. 1. 19:28
 10/14 anonim ***** válasza:

Ja, ha szokott nálad lenni akkor felejsed el mit mondtam :)


Szerintem csak próbálkozál, legyél mérges rá, idövel megoldjátók :)


Ez gondolom normális egy kapcsolatban hogy valami miatt mérges lessz a másik, de ebböl lehet majd tudni hogy jó barát vagy nem. Mikor majd megoldjátok mert nem valami nagy dolog. :)

2011. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!