Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már együtt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már együtt olyan valakivel, aki mindenben éppen az ellentétetek? És ha igen, meddig tartott?

Figyelt kérdés

Van egy pasi. A volt barátom.Még mindig szerelmes vagyok belé és ő is szeret engem,de annyira különböző világban élünk. Nehéz elmagyarázni. Én egy átlagos lány vagyok. Csendes és becsületes.Határozatlan és tapasztalatlan. Nem igazán vagyok társaségi ember,kevés barátom van.

Ő meg...hát mindenben az ellentétem. Nagyszájú,határozott,magabiztos és nagyon társasági ember.Mindenben benne van. Rengeteg helyen járt már.

Persze ezeket még lehetne fokozni sokkal jobban.

Olyan mintha két külön világból húztak volna ki minket. De a szerelem mégis olyan erös köztünk,bár különféle okokból már nem vagyunk együtt.(2 évig voltunk együtt,de már 3 éve nem)

Meddig tarthat egy kapcsolat két ember között akik ennyire szerelmesek? Összetarthat egy kapcsolatot csupán a szerelem?

Tapasztalatok?


2011. ápr. 1. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ez szerelem, inkább megszokás, ragaszkodás. Nálunk nem működött, nem ez volt a szakítási ok, de a barátnőm aki ilyen társasági típus állandóan cseszegetett, hogy én miért nem vagyok olyan...
2011. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy szerelem ,mert ezt érzem.Meg megszokás nem lehet,mert már nem vagyunk együtt.3 éve.
2011. ápr. 1. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkinél más. Az én párom is totál az ellentétem volt. Mi először 1,5 évig bírtuk, utána félév szünet, utána pedig 1 évig, 2 hónap szünet, majd félév együtt és utána már végleg szakítottunk.

Hiába a nagy szerelem, ha sok a veszekedés az ellentétek miatt.

Minden kapcsolat egyedi így nem lehet semmire ráhúzni egy skatulyát, hogy ez működik- nem működik. Ezt nektek kell eldönteni...

De én a helyedben hagynám. Hosszú távon nem kifizetődő a nagy ellentét...

2011. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!