Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy összejöttetek a régóta kiszemelt, elérhetetlennek hitt fiúval/lánnyal?

Figyelt kérdés
Hogy történt? Mióta tart?/Meddig tartott?
2011. ápr. 1. 21:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
kivel jössz össze,ha nem a kiszemelttel?!
2011. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem itt azon van a hangsúly, hogy 'elérhetetlennek hitt'.

Velem még nem volt ilyen. (lúzer vagyok)

2011. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Igen.

Tökéletes ellenpéldája a gyiken olvasható okosságok és nyavalygások 90%-ának.

2011. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy történt-e már olyan, hogy nagyon tetszett nektek valaki, nem is gondoltátok, hogy tetszenétek neki, de végül ti is megtetszettetek neki és összejöttetek :)
2011. ápr. 1. 21:53
 5/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nem:(
2011. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Elmesélem velem hogy történt :)

Kb 1 éve tetszett már nekem egy fiú, akit igazából nem is ismertem, de nagyon tetszett :)

aztán egy véletlen folytán megismerkedtünk. Először barátok lettünk, aztán szépen lassan átalakult...:)

Fél éve tart. Én 17 vagyok, ő 20 éves :)

2011. ápr. 1. 21:57
 7/18 anonim ***** válasza:
Két évig tetszett egy igazi angyal :) aztán összejöttünk, de nem igazán passzoltunk. 3 hónapig tartott.
2011. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

volt...

régóta ismertem, mindíg tetszett a szabadossága, a stílusa, a testalkata, szóval minden, de mindkettőnknek volt valaki..,meg nem is gondoltam, hogy tetszem neki..

eltelt pár év, nem gondoltam rá egyáltalán, mondjuk sosem csináltam a paliból ügyet, csak tetszett, ennyi.

aztán egyszer csak egy buliban összejöttünk...de volt amiben nagyot csalódtam vele kapcsolatban...majdnem 4 évig tartott, jövő héten egy éves a kisfiunk....

2011. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteget vártam, de megérte...3 éve ismerem, csak szexre jártunk össze, meg nagyon jó haverok voltunk, mindig együtt buliztunk...érdekes...aztán novembertől átalakult, mikor náluk voltam 11 napig:P és azóta együtt:)
2011. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 crawenn ***** válasza:
Asszony meg én öt éve nézegettük egymást, aztán valahogy 1 évesek leszünk 1 hét múlva :D
2011. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!