Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg jobban érdeklik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Just Happy 94 kérdése:

Tényleg jobban érdeklik a srácokat azok a lányok, akik elérhetetlennek tűnnek a számukra?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam, hogy azokért vannak oda, akiket úgy gondolnak, hogy nem kaphatnak meg, és éppen ezért jobban rájuk vannak kattanva, mert kihívás a számukra, ez igaz???
2011. okt. 23. 11:35
1 2
 1/19 DiMalto ***** válasza:
ez baromság...(F)
2011. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem, de fordítva viszont igaz.
2011. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
igen szeretik távolról nézni őket, amíg nem jön egy tüzes vérű latina, aki tudja mi a dörgés. ;P
2011. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy módosítanám, hogy akiket könnyű megfektetni azok nem is kellenek többre. Akiket nem mert nem ribancok, azok kellenek komoly kapcsolatra. Viszont az a pasitól függ h mit akar. Valaki kimondottan a könnyűekre hajt mert megdugja őket és kész, nem kell velük sokat bajlódni, és van aki kimondottan a nehezen megkapható lányokat keresi, mert komoly kapcsolatot szeretne, és nem kellenek neki az egyéjszakás ribancok. Akik pedig hamar odadobták magukat a srácnak, azok bekerülnek automatikusan a könnyű ribanc kategóriába, ergó tőlük már nem akarunk később kapcsolatot.
2011. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem be is lehet rekeszteni a témát, előző megválaszolt mindent fa**án (Y)
2011. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem igaz, ezt csak filmekből hallhatod, én utálom amikor egy lány játssza az eszét, ha akar valamit, akkor mondja meg, ha meg nem, és húzza az agyamat, akkor nem foglalkozok már vele, mert ezzel azt üzeni, hogy csak játszadozni akar.

16/F

2011. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%

ez max 1-2 hétig megy így, hogy ha nagyon kell akkor hajtunk érte, de ha 1-2 hét után ugyanúgy elérhetetlen, akkor az KIB@SZOTT idegesítővé válik, és ez már úgy tűnik, hogy b@szik ránk a csaj ergo, hagyjuk a fenéba.


Mindennek van határa.


Dehoyg a kérdésedre válaszoljak, kifejezetten a kérdésedre, a válaszom NEM!

2011. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Volt rá példa hogy olyan kellet akit sose kaphattam meg, és ettől még jobban kellet. De a gyakori az hogy ha valaki kicsit is nyit felém az már jó. De amúgy ez a nőknél is így van, ők is jobban vonzódnak a pasiért aki nehezen elérhető. Tiszta szívás már vonzódni egy nőhöz mert ha nem vonzódsz akkor még ő akar megszerezni. jobb esetben.
2011. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%

Egyszer beszélgettem egy csajjal:


Fiú: - Miért ő kell neked?

Lány: - Mert nem kaphatom meg. Engem csak addig érdekel egy srác, amíg nem szerzem meg...


Ennyit a teóriádról kedves kérdező.

2011. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
na, velem ezt egy srác játszotta el, ő pont azt mondta,hogy kihívásnak tűnök, ezért hajtott rám. két évbe telt, mire megkapott, akkor már nem érdekeltem. illetve, ezt mondta, hogy ez volt a cél, igaz, utána kb. másfél évvel megint fel akarta venni a kapcsolatot.
2011. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!