Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, miből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, miből hogyan lehet tudni, hogy valaki az igazi nektek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Az ember mindig azt gondolja, hogy az az igazi neki, akivel épp együtt van. Ez a szerelem. Én nem kezdek olyan kapcsolatba, ahol nem hiszem, hogy ő az "igazi". De most tényleg megtaláltam. :)
2011. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor honnan tudod most :P
2011. ápr. 1. 22:16
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Hát onnan, hogy 7-es BMW áll a 7 szintes villája előtt.
2011. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

22:41

Kell az a francnak, csak baj van vele

2011. ápr. 1. 22:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent az igaziság?
2011. ápr. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hát szerintem azt, hogy vele akarod leélni az életed, más nem kell, és vele vagy a legboldogabb

szal olyan életed párja?

2011. ápr. 2. 03:12
 7/11 anonim ***** válasza:

"tényleg ő az igazi, nem az előző 10 akire azt mondtam"......

Ennyi..... Sosem tudhatod...

2011. ápr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni. Csak érezni lehet.

Úgy éreztem, hogy előző kapcsolatom volt az igazi(1,5év volt). Tévedtem. jött egy jobb és most úgy érzem, sőt lassan már tudom hogy ő az igazi.

Talán úgy tudnám leírni, hogy nem gondolsz másra, megbízol benne 100%-ig, nem kételkedsz a közös boldogságban, akarod őt látni, érezni, vágyakozol rá ha nincs veled és úgy érzed, hogy ő a lelki társad. Nekem valami ilyesmi érzések vannak mikor velem van. Nem érhet baj és bánat ha fogja a kezem és tudom, hogy átsegít majd az akadályokon:)

2011. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt hívják szerelemnek. Van aki nem tud szerelmes lenni, csak a szex kell neki, van aki olyan lesz mint egy drogos, szenvedélyes, mint pl. én.
2011. ápr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Igazi az, aki hozzád való, és ilyen ember sok van. Ha szerencsés vagy, találkozol is néhánnyal.

Ha komoly, hosszú kapcsolatra keresel társat, akkor arról ismerszik fel az "Igazi" (az én nyelvemen inkább Hozzád való), hogy a kapcsolat azután is jó, ha a szerelemgőz már elszállt, sőt, a leginkább abban mutatkozik meg, hogy ha együttélésre kerül a sor, akkor az derül ki, hogy tudtok viszonylag harmonikusan együtt is élni a mindennapokban. 23 L

2011. ápr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!