Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belémszeretet a legjobb barátom. Elvesztettem őt?

Figyelt kérdés
Nincsenek igazán barátaim, a legjobb barátom fiú, bevalotta hogy egy ideje már sokkal többet érez irántam mint barátság, és megcsókolt. Gyorsan leállítottam és közöltem vele hogy nekem ő a legjobb barátom, és másként nem is tudok rá nézni,ő erre nagyon szomorú lett, és faképnél hagyott. Előfordult már hasonló kínos eset fiú haveroknál, de náluk nem rázott meg ennyire, viszont ők többet nem is álltak velem szóba. Ezekszerint ő sem fog? Nem tudom hova tenni a dolgot, túl naív voltam? Megszakad a szívem, de nem mint szerelemért, ez nála mit sem számít igaz? 21/L
2009. febr. 27. 02:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! én is hasonló helyzetben vagyok, csak én a fiú vagyok a történetben és nem csókoltam meg szerencsére... Hidd el nekünk se könnyű, nagyon nem... ezért is ülök most hajnalban gép előtt mert nem tudok aludni miatta.
2009. febr. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én hasonlóan jártam, csak én szerettem bele a volt osztálytársnőmbe, nagyon jó barátok vagyunk/voltunk, októberbe mondtam el neki hogy mit érzek iránta és nekem is azt mondta a lány hogy csak mint barát tud tekinteni rám... próbálkoztam már mindennel hogy csak mint barátra tekintsek rá, de nem nagyon jött össze, még mindig nagyon szerelmes vagyok.

Szerintem idő kell neki, talán kitudja heverni a csalódást, mást nem nagyon tudtok tenni ha így van tényleg és nem szereted. Az már túlzás hogy nem áll veled szóba, én is beszéltem azóta a lánnyal sokat, hiába kosarazott ki.

Remélem sikerül "újrakovácsolni" a barátságotoka, sok sikert! :)

2009. febr. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg egy igazi barát nem fogod elveszíteni,most valószínűleg zavarban van.
2009. febr. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem én tettem fel ezt a kérdést, de NAGYON ÖRÜLÖK a válaszaitoknak! Köszönöm, hogy vagytok, és írtok, mert most nekem is ez a nagy gondom, de kicsit megnyugodtam :)
2009. febr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Ugye ti sem hiszitek el, hogy egy 21 éves lány és fiú között a barátság teljesen önzetlen? Főleg a fiú részéről.


Ha barátok vagytok, és szimpatikus neked, miért ne lehetne járni egy kicsit, szexelni ameddig jól esik. Ezt nem értettem soha.


25/f

2009. febr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem megoldódik, köszönöm a válaszokat! Én is kicsit megnyugodtam. Ümm..szexelni nem bírnék vele, részemről nem fér bele a barátágba, Én már csak ilyen régi módi vagyok, úgy tűnik.
2009. febr. 28. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!