Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? Nagyon rossz!

Figyelt kérdés
4 hete szakitottunk a baratommal , es neki mar 1 het utan lett mas baratnoje , neha ugy erzem , hogy mar nem hianyzik es nekem most jobb eggyedul , es hogy milyen nagy fajdalmat okozott nekem , es neha meg hogy nagyon szeretem es hihetetlenul hianyzik , es megneheziti az is , hogy szinte minden nap vele almodok :(
2011. okt. 29. 12:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Mikor leszek mar tul rajta?:(
2011. okt. 29. 12:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez ilyen... Idő kell hozzá. De neked is igyekezned kell.
2011. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek, idő kell hozzá. Előbb-utóbb túl leszel rajta, de ez nem megy egyik napról a másikra. Azt meg elhiszem, hogy külön nehezíti a dolgot, hogy ő ilyen hamar túllépett.
2011. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1 hét után lett más barátnője, akkor vagy nem szeretett igazán, vagy kényszerkapcsolat (menekülni/felejteni akar).

Idő kell, igen.

2011. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legtöbbször az ember azért keres újat hogy túllépjen a másikon.

Igaz szerintem az is kérdéses hogy ki szakított kivel.

Vagy amikor együtt vagy valakivel nem is veszed észre hogy jobb is van nála aki jobban szerethet vagy több mindent adhat meg neked és mikor szét mentek akkor ébred rá erre hogy amit eddig érzett már rég nem volt az az igazi csak a kötödés és ragaszkodás tartott össze benneteket.

Az is fontos hogy mennyi idő után váltatok szét

2011. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
en szakitottam , m a kapcsolatunk nem volt a regi , en hiaba probaltam valtoztatni o semmin nem valtoztatot , 13 honapig voltunk egyutt, es az is rossz , hogy az egyik nap meg azt mondta , hogy szeret , masnap meg mar utal es van neki mas... :(
2011. okt. 29. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!