Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már veletek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan hogy a régi szerelmetek visszatért és szerelmet vallott? Ti hogy reagáltatok és mit mondtatok? Összejötetek utána? Kort és nemet is lélgyszi 21l

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. De a világ minden kincsét odaadnám ha felkeresne h még szeret és velem akar lenni. De úgy érzem ez soha a büdös életbe nem fog megtörténni. Ő életem első nagy szerelme, úgy érzem az igazi. De fiatalok voltunk elrontottuk. Voltak más fiúk azóta,de egyikbe se lettem szerelmes. Remélem valaha megváltozik ez az egész...:(
2011. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1x odajött hozzám az excsajom egy bulin h szeretne velem járni, de én elküldtem utána meg ő sírt, mi meg jól berugtunk:DD
2011. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem történt, de nem bánnám, ha igen :D

21/L

2011. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 év után elhagyott. Pár hónap múlva, mikor kezdett kialakulni mással a kapcsolatom, de még nem jártunk, jött, hogy elveszettnek érzi magát nélkülem. Gondolkodóba estem, de végülis arra jutottam, hogy hülyeség újrakezdeni. Nem lesz jobb. Jól döntöttem, és nem csak azért, mert lassan ezzel a sráccal is 3 éve leszünk együtt...
2011. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szeretném, ha igy lenne
2016. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!