Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esne, hogyha a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne, hogyha a szerelmetek ezt mondaná valakinek?

Figyelt kérdés

"Hogyha jó lett volna az időzítés, valószínű hosszú és boldog párkapcsolatban élhettünk volna"


A lényeg, hogy van egy fiú, aki 3 évvel ezelőtt kinézett magának, Nekem is tetszett, és hát egy görbe este alkalmával közel kerültünk egymáshoz. De nem feküdtünk le. Én állítottam őt le, mondván, hogy nincs értelme egymásba gabalyodnunk, mert én pár hét múlva 3 évre külföldre költöztem. Ez akkor ennyiben is maradt.

Kimentem külföldre, ahol szinte azonnal megismerkedtem, aztán nemsokkal később össze is jöttem a mostani barátommal. Nem rég viszont hazaköltöztem és épp távkapcsolatban vagyunk, de csak 2 hónapig. Ősszel költözünk össze ismét egy másik városban.


A lényeg, hogy felbukkant a múltamból ez a fiú, hogy ő azóta se tudott rajtam túllépni, nem tudta lezárni, mert benne valami nagyon nagy dolog kezdődött el, stb stb..

Szeretem a fiút, mert kedves, értelmes, előzékeny, helyes.. Minden nő álma.. Viszont mégse tudok rá FÉRFIKÉNT tekinteni.

De tudom, hogyha nem lennék hulla szerelmes a mostani barátomba, jó párost alkotnék ezzel a fiúval, mert szimpatikus. És tegnap megint megbeszéltük, -főleg ő- hogy milyen rosszul időzítettünk..


Szerintetek rosszul esne a barátomnak, hogy ezt érzem/gondolom?


Vagy csak mi nők kreálunk problémát a semmiből? :)


2011. aug. 1. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem látod benne a férfit,akkor ne kezdj vele mégcsak kiváncsiságból sem!
2011. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok mondani, hogy az én páromnak biztos rosszul esne, mert érzékeny, bár nem igazán tudom magam a helyedbe képzelni.
2011. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első. Család barátja az illető. Én nem keresem a társaságát, de ki se tilthatom a házból, mert rendszeres látogató.

Utolsó, felesleges a trágár hangnem megütése, senki nem kíváncsi rá. Ha meg úgy gondolod, ahogy, akkor legközelebb ugorj, mert a válaszod egyáltalán nem hasznos, de még értelmetlen is. (Legalábbis a kérdéshez nincs köze)

2011. aug. 1. 21:39
 4/9 anonim válasza:
Szerintem, ne rágódj ezen. Mi nők tényleg elefántot csinálunk a bolhából! Mivel jól megvagy a pároddal és úgyis nem sokára összeköltöztök, így nem gyötörném magam azzal a fiúva. Na meg férfiként se nézel rá. Lehet, hogy kedves, aranyos de ha nincs meg a szikra akkor el kell felejteni. 24/L
2011. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Jah a kérdésre válasz..:) Ne mond el a párodnak, mivel biztos rosszul esne neki.
2011. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hu, felejtsd el gyorsan es orulj, hogy ilyen jo kapcsolatod van a baratoddal. Masok osszetennek a kezuket, pld en is.
2011. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Beat2007-nek igaza van!!!!!!!!!
2011. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit látsz ebben trágár hangnemet, egyáltalán nem úgy írtam, de mindegy...
2011. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Félreértettetek, el sem tudom képzelni, hogy a barátomon kívül másvalaki hozzámérjen.. Eljegyzett, nemsokára házasodunk, vele akarom leélni az életemet, őt akarom a gyerekeim apjának.

Egyszerűen csak eszembe jutott tegnap este, hogyha nem utaztam volna anno külföldre, akkor lehet ezzel a fiúval lennék most. Igaz, h nem tekintek rá férfiként, de kedvelem, mert jó vele beszélgetni, megnevettet. Elméletileg megvan benne az, amit alapból egy férfiban keres egy nő. Szikra viszont nincs, így persze ez tényleg csak találgatás, lenne-e, ha nem lennék ennyire szerelmes.


Attól félek hiba volt hangosan gondolkodni, és kimondani ezt a fiúnak, mert ha a vőlegényem fülébe jut, esetleg bántaná.

2011. aug. 1. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!