Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, sírtatok már a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, sírtatok már a barátnőtök előtt? Lányok, a barátotok sírt már előttetek?

Figyelt kérdés
Mi volt a reakció a lányok részéről? Főleg olyan esetekre vagyok kíváncsi amikor valami szomorú dolog miatt sírt a fiú: pl szakítás.
2010. jan. 9. 18:58
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
14%
és ha igen mi a f@sz van?
2010. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:01


köszi de ilyenekre nem vagyok kíváncsi. ha nem tudsz normális ember módjára válaszolni akkor inkább ne is válaszolj.

2010. jan. 9. 19:03
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Engem így próbált megpuhítani, amikor szakítottam. Bőgve könyörgött, hogy adjak neki még egy esélyt, de elég szánalmasra sikerült...
2010. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
92%
előttem már sírt a barátom,és azért mert nagyon hiányoztam neki.én megöleltem és irtó aranyosnak találtam:) szerintem ha a fiú tud sírni a lány előtt az csak mélyítheti a kapcsolatot,mert ez tulajdonképp azt jelenti,a fiú betekintést engedett a lánynak immár teljesen az érzésekbe
2010. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
69%

Hello volt már , olyan hogy tudtam volna sírni de szerintem legyen egy fiú erős lelkileg.

Rég nem sírtam már bár lehet csak én vagyok ilyen.

2010. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

én sírtam már a barátom elött, ő még nem elöttem pedig szertintem én lennék a világon a legboldogabb ha azért sírna és megölelne mert hiányoztam neki :( mint ahogy irta az egyik válaszoló

bármit megtennék érte, de most nem vágom mi van

2010. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
78%
én sosem szoktam sírni, de ha csinálnám azt is zárt szobába, teljesen halkan, nemhogy a barátnőm előtt :S
2010. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
42%

Mi a pláne a kérdésben?


Szakítás után ott sírt nekem a 30 éves pasi, én 18 voltam. ???


Nálam erőteljes antiperisztaltikát indít el egy zokogó pasi... Nincs annál lehangolóbb. Inkább legyen dühös.


Mittomén. :P

2010. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
55%
nem akarlak minősíteni, de 18 évesen egy neurotikus 30 éves pasival összejönni, legalább pénze volt?
2010. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
50%

Vicces, de 29 volt, amikor összejöttünk! :P

Amúgy sportos, nagyon izmos (hasán sakkoztunk), szőke istenség volt a szentem, csak elhittem, hogy férfi is.

2010. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!