Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Hogyan viselnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan viselnétek, ha a barátnőtök előttetek pukizna, és ez neki természetes lenne?

Figyelt kérdés
A kérdést egy másik kérdés kapcsán teszem fel,mivel megdöbbentett,hogy egyes nőknek ez mennyire természetes.Szerintem egyáltalán nem az.Ez nem az őszinteségen alapul,és kapcsolatromboló hatása sincs,ha nem a barátod előtt ereszted el azt a bizonyost.Nem hiszem,hogy ezek után még kívánatos lenne egy nő,nem vagyok férfi,de nekem ez a véleményem.Válaszaitokat előre is köszönöm!
2009. júl. 13. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Barátnőm büfizni szokott, de mindig jót nevetünk rajta:P Puki háááát azért az má lehet kicsit sok lenne:D De nem zavarna, azon is röhögnénk:P
2009. júl. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Én nem ismerem a női puki jelenségét. Bátyám sem, a sógornőm sose pukizott, az én eddigi barátnőim se csináltak ilyet. Mondjuk én is igyekszem, hogy előttük ne ...
2009. júl. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


ezen a linket megnézhetitek a másik kérdésre írt női válaszokat is!

2009. júl. 14. 00:22
 4/12 anonim ***** válasza:

engem egyálltalán nem zavarna ha előttem pukizna

15/f

2009. júl. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amíg nem megy át beteges szintre, addig nem zavarna. Ha viszont épp kettesben vagyunk, azért elvárnám, hogy ne mellém dobja be. :)
2009. júl. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart soha. Viccet csinálunk belőle mindig. Bent tartani nem egészséges.
2009. júl. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes dolog! Egy jót nevetnék és kész! Aki ilyenért elhagy egy lányt, az nem is szerette soha!
2009. júl. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Teljesen egyetértek a kérdezővel, és az összes válaszom le lett pontozva, ahol azt írtam hogy szerintem iszonyú ignytelen dolog egymás orra alá fingani... Most s ugyanazt tudom elmondani: utálom, ha egy kapcsolatban a felek megereszkednek, nem figyelnek rá, hogy egymás társaságában is megőrizzék a tartásukat. Legyen az egy szakadt bugyi vagy a pukizás mondjuk. Én egyik luxust sem engedem meg magamnak, és a párom tuti kiakadna, ha megtenném. Persze, előfordulhatnak "balesetek", de a bélgázban nincsen semmi humoros. Nem is értem, miért írja mindenki, hogy ő egy jót nevetne rajta.


Mikor páromnak meséltem, hogy itt mennyien írták, hogy tök természetes egymás előtt pukizni, nézett rám nagy szemekkel,hogy ez most komoly-e, hogy nézik a filmet, és közben rotyogtatnak fapofával, mert lusták elmenni a vécéig, ha már nincs más megoldás.


Egy szó, mint száz: nem feltétlenül gusztustalan, de semmivel legalább annyira igénytelen, mint a mosatlan haj, vagy ápolatlan köröm. De pasitól is egyébként!

2009. júl. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Röhögnék, nem gond az ha nem betegesen sokat csinálja. :)

Mindenki fingik, még a Pápa is. :)

2009. júl. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyilván senki se úgy gondolta, hogy 5percenként egymás arcába finganak, de van amikor kicsúszik, meg már nem tudsz elrohanni mert jön, és ha megmozdulsz, akkor már nem tudod visszatartani. Amúgy meg ha valaki csöndben intézi el, attól még lehet olyan szaga, hogy beájulsz :D
2009. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!