Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet ilyenkor tenni? Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni? Ki a helyes döntés?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel mostanában nagyon rossz a kapcsolatunk, ezért vissza is költöztem az állandó albérletembe.

Ma úgy alakult, hogy megint ott alszom nála, viszont a lakótársam rosszul lett, és megkért, hogy ne hagyjam magára.

Ezt viszont a barátnőm sérelmezi, hogy én a barátomat választottam helyette.

Szerintem ez nem így van - mondtam -, de ilyen esetben nem hagyhatom itt a barátom.


Hogy mondjam, bizonyítsam be neki, hogy nélküle én fél ember vagyok, hogy ő kell nekem?


2010. febr. 13. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nézd meg a The Big Bang Theory 3. évad 15. részét. Kit kell választani, a barátot vagy a barátnőt?
2010. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
aki csaj nem érti meg h vkinek szüksége van rád egy szorul helyzetben olyannal nem is értdes járni
2010. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen önző, a helyedben meggondolnám a békülést.
2010. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ha hosszú rossz idő után lemondasz egy kibékülős estét (esetleg szexmentes időszak után egy erre lehetőséget) persze hogy zokon veszi. az is számít hogy lakótársad milyen nemű. lehet hogy ő készült valamivel erre az estére és most úgy érzi ez felesleges volt.

hogy hogy bizonyítsd be neki hogy szükséged van rá? ne csak szavakkal hanem tettekkel. az a baj nem írtad mi volt az oka hogy megromlott a viszonyotok, de ha már akkor is benne volt, hogy megbeszélt dolgokat lemondasz más ügyek miatt szintén lehet oka annak, ha most kiakadt

2010. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez előtt soha nem mondtam le találkát, és most sem tettem volna, ha tényleg nem lett volna muszáj.
2010. febr. 15. 23:18
 6/14 anonim ***** válasza:
Helyesen döntöttél!Kérdezd meg tőle,ő mit csinált volna a helyedben?Szerintem megnyugszik és belátja hülyén viselkedett!Ha meg hisztizik,hagyd magába fordulni kicsit,aztán úgy viselkedik mintha semmi sem történt volna.
2010. febr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
44%
barát mindennél fontosabb,nőért lehet fizetni
2010. febr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem:sehogy ne bizonyítsd.Próbálj meg törődni vele,sétáljatok,beszélgessetek,ne szégyenlősködj,bátran mutasd ki az igazi érzelmeid,nézz sokat a szemébe,és mosolyogj szívből Rá!Értékelni fog!Persze alkalom adtán kérdezd meg mit szeretne a továbbiakban,miben kell változni ehhez,de te is mond el higgadtan hogy ő miben változtasson!Minden rendbe jön!Üdv!Jóakaró
2010. febr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Ha van még "jó tanács", szívesen fogadom... :-)

2010. febr. 15. 23:34
 10/14 anonim ***** válasza:
Randizni máskor is lehet.
2010. febr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!