Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a párkapcsolataim egy idő után zátonyra futnak?

Figyelt kérdés
Volt már többször, hogy hosszútávú kapcsolatom volt, de rövid idő után ráuntunk egymásra. Én 2-3 év múlva szeretnék családot alapítani, de ha ez így folytatódik, valószínű ez nem lesz megvalósítható. Volt egy 3 éves kapcsolatom, ami elég rosszul végződött, így már bizalmatlan vagyok az emberekkel. Az új párom kedves, és boldog vagyok vele, de a munkája a mindene. Ha ez továbbra is így marad, akkor valószínű vége lesz (amit persze nem szeretnék), és ezután még inkább magam alatt leszek.
2008. febr. 9. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
valószínűleg nem csak a partnereiden múlik, mert az akaráshoz 2 ember kell. Mellesleg 3 évnek bőven elégnek kell lennie hogy magadhoz köss valakit ha tényleg ő kell.
2008. febr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de szerintem nem ez volt a kérdésem. Úgy éreztem, hogy itt tanácsokat kaphatok, nem pedig kritikát olyanoktól, akik nem ismernek személyesen.
2008. febr. 10. 09:30
 3/6 anonim válasza:
62%
Mi az, hogy ráunni?Mert egy kapcsolat tényleg két emberen múlik és ha ez Neked nem kielégítő válasz hanem, bántás, akkor valószínűleg Te vagy az aki nem tudta levonni a megfelelő konzekvenciát a kapcsolataiból.Mert aki ezeket felismer,jó eséllyel nem követi ela következő kapcsolataiban azokata hibákat. Ellentmondásos az amit írsz.Nem bízol az emberekben,de van egy párod.Előbb magaddal kéne jóban lenned és aztán párkapcsolatot vállani, és ezt most nem bántás képpen mondom,hanem szimplán úgy működik, hogy amíg magaddal nem vagy jóban addig másokkal, sem tudsz.Tarts egy kis önvizsgálatot és másképp fogod látni a világot!
2008. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na jó, szerintem hagyjuk... A mai világ már nem úgy működik, mint rég, hiába is szeretném.
2008. febr. 11. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A hosszú kapcsolat titka a kompromisszumkészség.legalább is szerintem.Senki sem tökéletes, ezért ha szeretjük kénytelenek vagyunk elnézni a hibáit és persze ő is a miénket...Ha a mostani párod munkamániás, próbáld meg megbeszlni vele a dolgot.Az én barátnőm is lyen helyzetben volt de tűrt 6 évig.Az eredmény: A munkából félretett pénzből épül a saját házikó és már az eljegyzés is megvolt.Hát igen valamit, valamiért.Próbálj te is kicsit elnézőbb lenni és ne azon görcsölj, hogy nem megy, inkább azon gondolkozz hogy an lehetne ezt jobban.Az meg hogy ráuntatok egymásra annyi hogy nem voltatok egymáshoz valók.lehet túl sokat voltatok kettesben.Picit mozduljatok ki külön is és akkor tudtok újat is mutatni a másiknak.Tanultok is valamit, jól is érzitek magatokat és akkor nem savanyodtok be.Persze ha a párod nagyon sokat dolgozik, akkor ez csak rád vonatkozik.Ne azt lássa, ha haza megy a munkából, hogy savanyú képpel bámulod a tv-t,hanem azt hogy boldog vagy mert ma is történt valami jó veled. Hidd el ha pozitív vagy ő is többet akar majd veled lenni.Remélem segítettem...
2008. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Abszolút segítettél, és meglepődtem, hogy Te elég reális és megvalósítható ötleteket adtál! Sok sikert az épülő házhoz és a lagzihoz! ;)
2008. febr. 13. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!