Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 36 évesen, sajnos még nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 évesen, sajnos még nincs gyermekem a rosszul sikerült párkapcsolataim miatt. Kellenék így olyan nőnek akinek már van gyermeke csak egyedül neveli, vagy ez, hogy egy ennyi éves férfinak nincs, bizalmatlanságra adhat okot?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 10:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A kérdésem alapja, hogy szeretnék egy új kapcsolatot, szeretnék ismerkedni...
2009. máj. 8. 10:56
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kellenel, a legtöbb gyermeket egyedül nevelö nönek a környezetemben pont az a problemaja, hogy nem talal olyan ferfit, aki elfogadna, hogy neki mar van gyereke, es nem akrja öket vallalni...
2009. máj. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

persze

de importálhatsz gyereket külföldről, celebek körében most nagy divat az is :)


komolyra fordítva: persze, hogy kellenél

2009. máj. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
...és mivel reménytelenül romantikus alkat vagyok, így halmozottan hátrányos a helyzetem, úgyérzem... :)
2009. máj. 8. 11:01
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek,szerintem sokkal nagyobb érték,ha egy férfi nevelni szeretné azokat a gyerekeket is,akiknek nem ő az apja.Ez a mai világban egyre ritkább.Végigéltem egy barátnőm kálváriáját,aki évekig szenvedett mindenféle idiótával,csak azért,mert életet adott egy váratlanul megfogant gyermeknek.

Én ha elválnék,és úgy alakulna az élet,h van egy olyan férfi,aki gyerekestül mindenestül elfogad,nem érdekelne,h van-e gyereke vagy sem.

2009. máj. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én például egyedül nevelem a kislányom és nem érzem,hogy hátrány lenne.Egy nő esetében már elgondolkodnék rajta,de férfiként még nem vagy elkésve "annyira"!

Az engem jobban elbizonytalanítana,ha lenne egy 36 éves gyermektelen párom,aki maga is erősen görcsölne ezen a témán és esztelenül bele akarna ugrani egy gyerekvállalásba,hogy azért már 37,38 évesen apa legyen.

Na az már bizalmatlanságra adna okot.

2009. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
te, figyelj, nem vennel felesegül :) :) ? Bar gyerekem meg nincs, de mar anyanak erzem magam :)
2009. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
igazuk van,nagyon sok egyedülálló anyának az a problémája hogy nem talál partnert.Meg igazából nem is mernek keresni,mert a pasik többségének nem kellenek,és nem akarnak ugy tünni hogy csak a gyereknevelés gondjait akarják rásózni valakire,pedig ezeknek a nőknek is nagyon nagy szükségük van egy társra,szerelemre,stb
2009. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
miért van olyan érzésem hogy rengeteg privátot fogsz kapni??? :-))
2009. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Bár én csak 19 éves fiú vagyok, de szerintem egy 36 éves férfi igenis tud mit kezdeni magával!


36 évesen más az udvarlás mint 16 évesen, itt már másként vannak a dolgok, inkább " nagy tételek "-ben, mint a vacsora kettesben, főzőcskézés otthon valakinél, akármi, mint még egy Miskolc Tapolcai barlangfürdős kiruccanás :D


Tapasztalataid megvannak, gyakorlatod biztos van is, 30 és 34 között akárkit találhatsz, és vannak sok ilyen korú elvált nők meg vezetői beosztású egyedülálló nők, ráadásul van, aki a vallása miatt még 30 évesen is szűz, sőt, gondolom ti már nem szórakoztok el egymással annyira mint a 18 évesek, hanem pár hónap, és eljegyzés, meg minden :D


Menni fog, csak akarni kell! :D

2009. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!