Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
szinte mindig ugy jarok,hogy ha joban vagyok egy fiuval(barati szinten)akkor egy ido utan mindig beprobalkozik nalam..en elutasitom aztan megszakad a viszonyunk..ez mar tobbszor is igy volt..nem ertem miert..mit ertenek felre?mi a baj velem?ta;lan tul kedves vagyok?
2011. ápr. 3. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt csak te tudhatod. valószinűleg félreérthetően viselkedsz vagy senki nem akar a haverod lenni, csak meg akar ...ni
2011. ápr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl kedves vagy de az is lehet hogy ezt félre értik.Lehet hogy a viselkedésed olyan amit a másik nem ugy értelmez hogy nyomulhat.És ha egy ilyen adódik akkor beszéld meg az egyeddel hogy te a barátja akarsz lenni nem pedig a csaja.
2011. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!