Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miert van ez, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert van ez, ez a szerelem? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

tehat, van egy lany akibe azt hiszem szerelmes vok. mikor tancolok vele egy szorakozo helyen/lagziba stb, orokke ugy erzem h nem o az igazi. De pl most, meghalok erte ugy hianzik, h mellettem legyen.

Szerintetek miert van ez, bele szerettem? Mar annyira szuksegem lenne egy rendes baratnore,nem csak 1 estes kalandokra.

en 17 f vok, o 15l.

Szerintetek kepes lenne a lany igazi szerelemre, ha az osszes baratnoje, mind 1 estes kapcsoltokat folytat?

kerlek szepen titeket h csak ertelmes valaszokat irjatok, fokepp 14-19 eves lanyok valaszat varom, de irhat mas is ha van otlete:-P


2011. júl. 31. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szerelmes vagy-e én nem tudom megítélni, neked kell érezned. Ne haragudj kicsit fiatalok vagytok. Ha úgy érzed tetszene neked egy kapcsolat vele hát akkor hajrá. De a barátnői érdeklődési köréből ítélve ne feküdjetek le túl hamar. Az alatt az idő alatt kiderül, hogy képes-e szerelemre vagy csak egy estére kellesz-e neki. :)
2011. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

most nézd. én képes vagyok érzelmek nélkül is szexelni (nem azt mondom, hogy szoktam, ugyanis van barátom, akibe szerelmes vagyok, de volt már rá példa...)

de pl az összes jobb barátnőm. úgy értem akik igazán közel állnak hozzám, azok csak érzelmekkel lennének képesek lefeküdni valakivel.

szerintem ez annyira nem barát függő. vagyis attól függ, hogy a csaj hagyja, hogy sodorják, vagy nem?!

2011. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat, hat remelem h nem halgat a baratnoire. Amugy nem feltetlenul szexre lenne szuksegem, hanem egy rendes baratnore.

Ha meg van otletetek irjatok pls

2011. júl. 31. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
hát azt mondják hogy a szerelem sokkal inkább kötődik a másik hiányához mint az együttlétekhez! szóval lehet hogy az vagy! ha bepróbálkozol nála, akkor mindenképp várj vele legalább egy két hónapot hogy kiderüljön alány is alkalmas-e normális kapcsolatra...
2011. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs ötletem, de írtam.. boccs
2011. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom miért érzel így mikor a közelében vagy akkor észreveszed hogy milyen ri*anc a csaj, észreveszed a belső tulajdonságait. Viszont mikor nem vagy mellette akkor egészébe látod a csajt és főleg külsőre összpontosítasz és akkor vonzó a csaj. Ne akarj tőle semmit mert szerintem csak egy estére jó...
2011. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ördögöd van! :)
2011. aug. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2011. aug. 7. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!