Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy egy harmincas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy harmincas elvált pasi nem csak a szexet akarja egy húsz év körüli csajszitól? Vagy ha együtt vannak egy ideig és nem szexről szól akkor miért dobja egy 30hoz közeli nőért?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
van persze lehet létezik.
2011. ápr. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul,hogy van olyan,és létezhet szerelem egy 20 év körüli lány,és egy harmincas pasi között is,és ha együtt is vannak egy darabig,és dobja egy harmincas nőért,talán azért lehet,mert úgy gondolja,hogy a lány éretlen hozzá,és talán mégsem szerelem volt köztük.
2011. ápr. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van.


Ha meg dobja, akkor annak mindig személyes oka van. Nem feltétlenül azért, mert az harmincéves, bár tény és való, hogy egy harmincon felüli férfi jobban megérti magát egy hasonló korosztályúval, mint egy huszonéves kvázi-gyerekkel, aki fél se99el még az iskolapadban van.


Egyébként nem törvényszerű, hogy elhagyja egy harmincévesért.

2011. ápr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 éves férfi vagyok..Nem mondom,hogy a szex nem fontos,de ma már nem csak ezt várom el a nőtől akit szeretek.Egy jó beszélgetés,azt hogy azonos az érdeklődési körünk,hogy értékeljük egymás humorát néha sokkal többet ér mint a szex.Viszont én is úgy vettem észre,hogy a 20 éves lányok többsége még nem "érett",így én is inkább idősebb nőhöz vonzódom..Őszinte leszek.Annak idején a 20 éves barátnőmet aki velem egyidős volt egy 28 éves nőért hagytam el..Aki ma a feleségem.
2011. ápr. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kérdést azért tettem fel, mert én is hasonló cipőben járok. Az exem 31éves volt aki egy 29 éves nőre cserélt le ebből következik az, hogy én 20 éves vagyok. Nem azért, cserélt le, mert nem lennék "érett" azért cserélt le mert állítása szerint nem érezte azt amit én. Persze amikor szerelmet vallott fél év után akkor mást hittem. Utána 1 hétre rá szakított velem, de még találkoztunk 1 hét múlva (elvittem a dolgaimat) aztán utána 1 hétre rá már ezzel a 29 évessel volt. Igaz nekem azt mondta, hogy azért szakít mert még szereti a volt feleségét... csúnyán átvágott és most köpköd is rám..
2011. ápr. 5. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!