Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy kellemetlen illatú a lehelete?

Figyelt kérdés
A barátom az utóbbi időben elkezdett cigizni, de nem rendszeresen csak néha-néha amikor "rájön". Én viszont nem, sőt, és miután elszívta a cigit olyan büdös a szája... (1és fél éve vagyunk együtt)
2009. febr. 27. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Majd többször is rá fog gyújtani... Mondd meg neki, hogy nem szereted ha rágyújt és utána kellemetlen a lehelete. Vagy szokjon le vagy add ki az útját a kis mocsoknak :D

(Nem ám, ez csak vicc)

Kapjon be egy rágót és jobb lesz. Vagy gyújts rá te is :)

2009. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Kedves kérdező! EGész nyugodtan mondd meg neki, hogy Neked ez kellemetlen, és nem fog csókot kapni amíg ilyeneket csinál! Ha a cigi mégis fontosabb lesz neki... hááát, sorry, de kenyértörés, akármilyen fájdalmas is!
2009. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Kenyértörés... na persze... nehogy már egy cigaretta miatt szakítsanak, ezt te sem gondoltad komolyan...

Bajeg milyen emberek vannak...

2009. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Deee, komolyan gondoltam. Ettől még nem vagyok "olyan". De ha Neked ez jülesik, akkor olyan vagyok! Igenis komoly ok lehet a cigi egy kapcsolat megromlásában! Ha nem így gondolod, meg van hozzá a jogod, de engem ne fikázz, én is csak egy véleményt írtam.
2009. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Kinald meg ragoval es ha nem ker akkor konyorogj neki h edesem szivem ...stb.az en kedvemert..es igy nem serted meg:Psok sikert!
2009. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, ha büdös a szája, te sem élvezed annyira a csókolózást. Ezt lehet finoman jelzeni neki, amúgy tényleg rágó a tuti tipp. Megmondod neki, vagy erős jellem, és képes megállni cigi nélkül mielőtt találkozik veled, vagy vegyen rágót és használja. :)
2009. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
mondd neki h nyaljon bele egy hamusba,és megtudja hogy milyen érzés lehet neked ;)
2009. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
A rágü nem nyomja el a cigiszagot, ugyanis az a szag a tüdőből jön és nem a szájból.... gondolkodjál ember!!!!
2009. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a rágó nem segít, hisz a ruhája, a haja, a bőre is bűzlik tőle, nemcsak a szája.


Lehet bunkó vagyok, de addig is tartana a kapcsolatunk, amikor rágyújtana. Nálam eleve kizáró ok a dohányzás. Lehet akármilyen jó pasi, kedves stb. akkor sem kéne, ha dohányzik. Napi 4 dobozzal szívnak el mellettem a családban. Pont elég attól fuldokolni, nemhogy még a párom is... A szagától is rosszul vagyok.


Szerintem joga van minden nem dohányzónak, hogy ne mérgezzék mások, legyen az családtag vagy idegen. Bizonyára hallottatok már róla, hogy a passzív dohányosokban nagyobb kárt okoz a dohányfüst, mint aki ténylegesen szívja...Még a háziállatok tüdejére is káros.


Tehát...nézd drágám...engem nagyon zavar, hogy dohányzol. Tudod, hogy én nem dohányzom és rögtön észreveszem bárkin, hogy füstölt. A te illatodat szeretném érezni, nem a büdös cigiét. Megtennéd a kedvemért, hogy elhagyod a saját érdekedben is, míg teljesen rabja nem leszel? Arról nem is beszélve, mennyi pénzt megspórolnál vele...


Köszi a lepontozást!

2009. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, és addig szoktasd le, amíg ez nem rendszeres. Utána aztán már cseszheted már elnézést. Semmi értelme...büdös, egészségtelen (nemcsak neki hanem neked is).
2009. febr. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!