Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek túl rajta minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek túl rajta minél hamarabb? Kellek még én valakinek?

Figyelt kérdés

1 hete lett vége az 1éves kapcsolatomnak. Elrontottunk sokmindent mindketten,mindenesetre az önbizalmam az valahol a béka segge alatt van. Ha belegondolok,nem is tudom pontosan,hogy mi hiányzik: a párom,vagy csak az,hogy ne legyek egyedül? Olyan tompának érzem magam. Tudom,hogy még korai ilyeneken gondolkozni,de olyan ijesztő,hogy nem érdekel egy pasi sem,nem tudok úgy ránézni senkire sem,nem érzem,hogy tudnék bárki mással is lenni. Mennyi idő után fog ez változni?:S Szeretnék végre egy normális,jól működő kapcsolatot,bízni valakiben.


A kérdésem másik fele az,hogy kellek-e még én valakinek? Azért foglalkoztat ez,mert a volt barátomtól nagyon sokszor megkaptam és éreztette velem,hogy azért mert nem ő volt nekem az első,kevesebbet érek,nem vagyok értékes. Ez nekem annyira rosszul esik... Nem arról van szó,hogy összevissza feküdtem volna le mindenkivel,mert nem vagyok olyan,hanem akivel együtt voltam,arról mindig kiderült egy idő után,hogy vagy nem szeret engem,vagy nem jövünk ki mégse olyan jól,mint ahogy az elején tűnt és így mindig vége lett. Tényleg annyira értéktelen lennék emiatt? Mert van múltam? Én azt értem,hogy az tök jó,ha egy pasinak szentéletű csaj jut,de miért kell lenézni,ha véletlenül már volt párkapcsolatom? Így már nem is kellek senkinek,meg mindig le fognak nézni emiatt?:S


2011. ápr. 4. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, én is pont ezt érzem, de azért mert "szentéletű" vagyok. Szerintem sok srác inkább visszaél ezzel, mert tudja, hogy a lány érzékenyebb, hiszen az első lesz neki. Aztán persze előfordul, aki tényleg örül és megbecsül egy ilyen lányt, nem akartam általánosítani.
2011. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok... Az én első komoly, hosszú kapcsolatom is néhány hete ért véget. Elég lélekölő érzés... 20/f
2011. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mikorra leszel túl az egészen, azt csak te tudhatod. Egyedül tőled függ, hogy milyen gyorsan vagy képes feldolgozni az egészet. Ezt hívják "gyászmunkának", és még ha fájdalommal jár is, meg kell lennie, mert utána könnyebb lesz. Ne siettesd, az nem old meg semmit. Látszólag persze jó lesz, mert azt hiszed, már túl vagy rajta, de ha nem dolgoztad fel teljesen, akkor előbb-utóbb úgyis visszajön a probléma, és talán a lelked mélyén mindig is ott lesz. Igazából addig nem is nagyon fogsz kívánni senkit, amíg ezen nem lépsz túl. Egyébként pedig biztos, hogy lesz valaki, akinek szüksége lesz rád. Nekem pl. nem számítana, ha egy lánynak van "múltja" (persze ne ribi legyen), ez semmit nem von le az értékéből. Szerintem a volt barátod nem viselkedett korrekt módon, és lehet, hogy neki is voltak már korábbi kapcsolatai. Amúgy pedig csak azt tudnám tanácsolni neked, hogy aki emiatt lenéz téged, azzal ne törődj. Úgysem tudunk mindenkinek megfelelni, ez egyszerűen képtelenség. Igaz, a mai kor kedvez annak, hogy az emberek túl könnyen ítélkezzenek másokról, rengetegen felszínesek, nem törődnek a másik emberrel. Aki akar, az úgyis talál benned olyan tulajdonságot, amit cikizhet, és úgysem tudsz tökéletes lenni. Megértem, hogy fáj az, amit a volt barátod mondott, de egyszerűen nem szabad értéktelennek érezned magad emiatt. Remélem, azért mielőbb sikerül megemésztened a történteket, sok sikert hozzá.
2011. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!