Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit csináltok azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csináltok azzal a fiúval aki megakar csókolni, de előtte udvarolt nektek, de ti nem engeditek, esetleg valljon előtte szerelmet?

Figyelt kérdés
16fiú
2011. ápr. 4. 20:50
 1/9 anonim válasza:

Hát, nem tudom. Ha nekem udvarol valaki és tetszik, akkor engedem, hogy megcsókoljon. Ha pedig nem tetszik, hiába vall nekem szerelmet.

17/L

2011. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És hogyan jelzed neki, hogy megcsókolhat, megengeded neki?
2011. ápr. 4. 20:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem illik elötte szerelmet vallani mert pl nálam a mai fiúk "udvarlásai","jelzései"nem mindig esnek le h az az!Szép lenne ha csak úgy le akarna smacizni!
2011. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja és én úgy jelzem h megcsókolom én!
2011. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vallj szerelmet öcsém és smár... :D rem összejön ;)
2011. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egyáltalán hogy udvaroltál? Mi számít nálad annak? Lehet, hogy nem volt egyértelmű. De ha megpróbáltad és elutasított, akkor valószínűleg egy szerelmi vallomás se segít rajta.
2011. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem is udvaroltam még neki. :P


Hogy lenne célszerű?


Hogy deríthetném ki, hogy bejövök-e neki?


Két alkalomnál többet nem igen szánnék, másik suliba jár, hamar túl akarok esni rajta.

Rövid, akarok lenni és határozott, de úgy hogy ne vágjon pofán, hogy bocsi, de ez most mi akart lenni?

2011. ápr. 4. 21:41
 8/9 anonim válasza:

Pedig a kérdésből igencsak az jön le, hogy udvaroltál neki.


Úgy érzed hogy szereted? Vagy csak ezt akarod neki mondani, hogy végre "túl ess" rajta?


Most akkor megpróbáltad csókolni vagy nem? :D Azok után, hogy nem is udvaroltál neki, már nem vagyok biztos :D


És ha megpróbáltad... de nem adtad jelét, hogy tetszene, akkor mégis mit vártál? Csak így a semmiből? :D


17/L

2011. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha majd megismer, akkor talán bejössz neki! 2 alkalmas udvarlás. :-))))))

Így semmi esélyed.

2011. ápr. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!