Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akikkel tegnap (vagy nemrég)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akikkel tegnap (vagy nemrég) szakítottak! Hogy viselitek, mi történt, és mit csináltok ma?

Figyelt kérdés
kicsit nehezen viselem, és nem akarom azt érezni, hogy csak velem történt ilyesmi :) már nem kölyökszerelem volt, és azt remélem, pár nap pihenő után meggondolja magát. a szakítás gondolata bennem is felmerült, de úgy voltam vele, ketten megoldjuk.
2011. szept. 14. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Vegyél egy FILA oldaltáskát és akkor sokkal boldogabb leszel.
2011. szept. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ma fogok szakítani a bnőmmel és előre félek :S


Egyébként lehet h meggondolja magát lehet h nem de most ez nem igazán tőled függ azaz felesleges ezen rágnod magad :) Inkább menj el bnőkkel bulizni vagy akármit amit szeretsz add ki egy kicsit a feszültséget :P

16/F

2011. szept. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
énis pár napja szakítottam. próbálom magam lefoglalni, tenni-venni nem a történtekre gondolni. bár az szarabb ha Veled szakítanak, mint ha Te szakítasz, de a lényeg h próbáld magad lekötni.
2011. szept. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
túlléptem. bátortalan voltam kilépni, jött valaki, aki végre megadta a kezdő lökést, majd közölte, hogy mégse. na nem akarok visszamenni a régi páromhoz, de jól helybenhagytak. elfoglalom magam, majd lesz valami. pedig bőgnek szívesen.
2011. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hálistennek sok dolgom van ma...egyelőre vigyorgok, fáradt vagyok, szerintem még nem fogtam fel :) pedig füvet sem szívtam. nagyon szeretem és remélem, hogy rendbeszedi magát és megbánja!
2011. szept. 14. 10:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Tedd azt amit a legjobban szeretsz csinálni hobbiból! Az elveszi a figyelmedet egy picit! Esetleg kerres fel barátokat!


26/F

2011. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 B.angel ***** válasza:

az szarabb ha Veled szakítanak, mint ha Te szakítasz, de a lényeg h próbáld magad lekötni.

Mondjuk ez nem igaz, ha egy olyan emberrel szakítasz, akivel kénytelen vagy, mert megtudtad, hogy megcsalt, hazudott, stb.

Amúgy meg lehet igaz persze.

Velem mostanában nem szakítottam, viszont én igen. Egy olyan embertől szabadultam meg, aki töbsször is átvert, hülyének nézett, nem tisztelt és megcsalt? Elhiheted, nehéz volt, de megtettem. Viszont nem is volt olyan rossz, hogy a barátaimmal eljárkáltam, hajnalokig, jókat röhögtem, persze legtöbbször csak felszínesen, de jól esett. Szépen lassan megy a felejtés.

Viszont, neked remélem sikerül visszakapnod azt, akit szeretsz!

2011. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 B.angel ***** válasza:
szakítottak*
2011. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
"Kicsit" nehezen viseled? Akkor a jó hír az, hogy ebből pikkpakk fel fogsz épülni, mert egyértelműen nem ő volt a nagy szerelmed. Én az első 2 hetemre, ami a szakítás után történt, gyakorlatilag nem is emlékszem, annyira kábult és sokkos állapotban voltam és csak utána lett jobb, nagyon lassan, fokozatosan. 2 hónap telt el, és még mindig nem vagyok 100%-os, úgy érzem, 1 év biztos szükséges lesz, míg teljesen visszarendeződik az életem és a lelkem.
2011. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

13:09 1 évre lesz szükséged?! Hát akkor te nem is szeretted igazán tudod van olyan aki megölte magát mert otthagyta a párja mert nem tudta elképzelni nélküle az életét!


-.- utálom amikor elkezdenek azon versenyezni h kinek szarabb és lenézik mások fájdalmát tudod mindenkinek a sajátja a legrosszabb!!

2011. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!