Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi változott a párkapcsolatoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változott a párkapcsolatotokban az első szeretkezés óta?

Figyelt kérdés

Főleg azokra gondolok, akik komoly kapcsolatban vannak (voltak). Leginkább a szüzesség elvesztése érdekel, de "bármilyen" első szeretkezés a pároddal is jöhet tapasztalatnak!

Mi változott utána a kapcsolatotokban, ill egy külső szemlélő meg tudta-e állapítani, hogy már lefeküdtetek?


Köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 5. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Semmi. A szex természetes velejárója egy kapcsolatnak. Ugyanolyan szükséglet, mint az evés-ivás-alvás.
2011. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első fájdalmas volt, de nem véreztem.Utána már egyre jobb lett.Szorosabbá válik a kapcsolat egyébként,én észreveszem a párokon, hogy milyen a kapcsolatuk.
2011. ápr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok, még egy kis kiegészítés:

Ha egy kapcsolat nem jó, a szex sem javítja meg. Viszont ha jó a kapcsolat, el lehet szúrni azzal, ha egyik vagy mindkét fél számára nem elég van nem kielégítő a szex. De azzal is, ha valaki kevesebbet akar vagy nem akaja, a másik meg ráerőlteti, és az illető csak azért belemegy, hogy a másik ne elégedetlenkedjen.

2011. ápr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az eslő 2 próbálkozás nem nagyon sikerült és tiszta gáz volt. Pedig egyikőnk sem volt más szűz. Csak én hosszú kapcsolatból léptem ki(3 év), ő pedig 1 éve nem volt nővel. Kicsit szerencsétlenkedtünk, nem akart összejönni, paráztunk mindketten, és nem jött össze. Neki sajnos lelankadt egy idő után nekem meg már fájt a sok próbálkozástól. Volt persze előjáték, de fura volt nekem mert előtt nem igen kaptam ilyet. Féltünk is, hogy ez hogy fog összejönni, de aztán 1 hét elteltével újra próbálkoztunk, na akkor összejött és megszűnt a para és minden jó volt. 1,5 éve vagyunk együtt. 23L
2011. ápr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem: Bensőségesebbé vált a kapcsolatotok utána?
2011. ápr. 5. 09:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Igazából azt mondanám, hogy semmi. Emiatt legalábbis semmi sem változott. De persze sokminden változott, 6 éve vagyunk együtt. Akkor, amikor először lefeküdtem a párommal, egy jól működő, tartós kapcsolatot szerettem volna. Ehhez minden esély megvolt, kb egy éve ismertük egymást, az alatt az egy év alatt majdnem minden nap beszélgettünk, akár online, akár telefonon, akár személyesen. Az elején kicsit akadozott a szexuális életünk, mindketten máshoz voltunk szokva, de mára már teljesen összehangolódtunk ilyen téren is. Ha probléma van, meg tudjuk beszélni. Veszekedni kis hülyeségeken szoktunk, pl engem zavar és irritál, ha a takaró, lepedő össze van gyűrve, egyszerűen nem tudok úgy aludni, van amikor sehogy sem jó, csak küszködöm. Ő meg imád belehemperegni... ez egy állandó veszekedési forrás. Illetve amikor tökéletesen áll a takaróm, nem gyűrődik, stb, ő meg képes zargatni, rámmászni, piszkálni, akkor harapok, nagyon tudok rá haragudni olyankor :)

Vitatkozni sokat szoktunk kulturális, történelmi, politikai, pszichológiai dolgokon, és ami még nagyon zavar benne, az az állandó gúnyos, ironikus szkepticizmus mindennel szemben... de ezek nem függnek a szexuális életünktől, úgy gondolom, hogy az egy jelzőrendszer, és egy hozadék. Ha jól működik a kapcsolat, és összeillik két ember, idővel az is jó lesz. Ha már nem jó, akkor az egy jel, hogy változtatni vagy továbblépni kell lassan, mielőtt elmérgesedik a helyzet.

2011. ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk előtte is bensőséges volt. Szex előtt is sokat bújtunk és simogattuk egymás testét, és ha nem lett volna bensőséges a kapcsolat akkor le se fekszem vele. Szex után nem változott semmi a kapcsolatunkat tekintve, csak továbbléptünk a következő szintre, de semmi nem változott.
2011. ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Valamilyen szinten természetes, ha bensőségessé válik egy kapcsolat az első szeretkezés után, ugyanakkor sokkal fontosabb, hogy máshol is meglegyen az egyensúly. Nem lehet a szexre alapozni, és nem is teszi jobbá vagy erősebbé az alapot, csupán a felépítményt. Egyébként rajtunk nem vették észre.
2011. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálam pl. az változott h. nyiltabban ölelkeztünk és simogattuk egymást, nem volt olyan "tabu" téma a szex,mint elötte.
2011. ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem eddig két komoly kapcsolatom volt, de mindegyikükkel pár napon belül - vagy azonnal - megvolt az első szex. Így nem tudom, milyen volt előtte. Vagyis hát az volt az udvarlás szakasza, de az egész más.

23 éves vagyok, 4éve vagyunk együtt a párommal.


Ja a szüzesség elvesztése.. hát az nekem vicces, mert egyéjszakás kaland volt. Nem sokat számított :)

2011. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!