Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az első szeretkezés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első szeretkezés?

Figyelt kérdés
Lány vagyok.A párommal már évek óta együtt vagyunk,szeretjükegymást már pettingeltünk,de nem feküdtünk le egymással.Nem tudom mire számitsak az elsőnél.. :( :)
2009. szept. 19. 14:45
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia, nekünk nagyon jó volt, bár évekig készültem rá, és iszonyat görcs voltam előtte! A barátom nagyon figyelmes volt, és gyengéd, és sikerült elengednem magam nekem is, mire "oda" jutottunk. Azt hiszem, csodálatos élmény marad :)
2009. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy jó, vagy rosz.

Tasztalataim alapján az első közepes, és ahogyan csiszolodunk össze, egyre jobb. De a szex is van amikor jó, van amikor még jobb. Szóval változó.

2009. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a pasidat és a Pasid is szeret igazán akkor jó lesz.
2009. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én érzelmek nélkül feküdtem le az egyik haverommal nem fájt..egyszerüen nem is emlékszem inkább vissza rá...semleges volt.. ha tehetném akkor a párommal vesziteném el mégha fájna is:)
2009. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:$Nem fájt :$ Köszi mindenkinek :)
2009. nov. 4. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó volt:)Nem is fájt csak nagyon minimálisan csak ne görcsölj és lazulj el:) És azóta egyre jobban élvezem. De annál jobb a sex minél jobban szereted a párod:)
2009. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én olyannal vesztettem el, akit szerettem, akartam is. persze az ember tiszta görcs és mit ne mondjak, nekem ezen 2 óra előjáték se segített. nekem pocsék volt, mármint nem volt túl kellemes, pedig nem véreztem. szóval 2esélyes. de ha rossz akkor se kell elkeseredni, kis gyakorlás és minden tök jó.
2009. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!