Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fenntarthatom e a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenntarthatom e a kapcsolatot az exemmel, csak a szex miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt pasimmal már, több mint 1 éve nem vagyunk együtt, de szakításunk óta rendszeresen találkozgatunk. Én sem voltál mással, és ő sem ezen idő alatt. Nem igazán vágyom most komoly kapcsolatra, szóval ez így teljesen jó nekem most, viszont nem tudom, hogy helyes e. Segítsetek!
2011. ápr. 5. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Van akinek működik,de lehet érzelmileg nem tesz jót,mert lehet valamelyikőtök szerelmes lesz és akkor már elég gáz, ez max akkor működhet ha tényleg csak szex van, pl.te felmész hozzá és egyből neki kezdtek, semmi komolyabb beszélgetés és akár csók sem.
2011. ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már csináltam ilyet, megegyeztünk hogy csak szex. Fél év után bevallotta, hogy szerelmes belém és biztos én is belé, mert amúgy nem feküdnék le vele -.-
2011. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy megbeszéltük, hogy akkor csak szex. De van, hogy teljes napokat töltünk együtt, filmezünk, csak beszélgetünk, összebújunk, stb... előfordul, hogy szex sincs...
2011. ápr. 5. 12:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ez nektek jó, akkor nincs ebben semmi kivetnivaló. De csak amíg MINDKETTŐTÖKNEK jó!
2011. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. Ez az úgynevezett "szexbarát". Amit teljesen normális,vannak ilyenek,csak érzelmileg kell nagyon erősnek lenni mert a legtöbb esetben valamelyik fél szerelmes lesz és utánna csá! Szval eggyikőtöknek sem szabad szerelmesnek lenni! De viszont volt olyan is, hogy mind2 fél szerelmes lett és azóta is járnak :D
2011. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálom egy ideje. Az exem gondolatait nem ismerhetem. Viszont ahogy bekerül valaki egy kicsit is a képbe, úgy lesz rosszabb köztünk a szex.
2011. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nálunk épp fordított a helyzet....egyre jobb, egyre több dolgot próbálunk ki....ha valaki feltűnik, akkor próbálna szorosabban magához kötni...
2011. ápr. 5. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!