Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 honapja vagyok a barátnömmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Obby kérdése:

4 honapja vagyok a barátnömmel ö 19 . minden sinen van csak sex az nagyon göröngyös . Mindig nekem kell kezdeményeznem, ö mindha nem is vonzodna a sexhez . Mondjátok hogyan javithatnék a hejzeten? Mit tegyek hogy ö is átérezze a szexet?

Figyelt kérdés
Az orális is tabu téma neki de csak akkor ha neki kell csinálnia .
2011. ápr. 5. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Első lépésként a szex szót töröld a szótáradból lehet, hogy utál szexelni és inkább szeretkezni szeretne.

De ha jobban odafigyelnél rá mi a jó neki közben lehet hogy jobban vágyna Rád.

2011. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csináld jobban és keményebben.
2011. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nielindi ***** válasza:

a szex szóval nincs semmi probléma. nem a kefélni/dugni/b@szni szavakat használta, ami egyeseket zavarhat.


foglalkozz vele sokat, kényeztesd, ne egyből durr bele akard. beszélj vele, kérdezd meg, h mit szeret, hogyan szereti.


*mintha, szex, helyzet

2011. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát nem gondoltam volna hogy a sex szo fog okozni bonyodalmat . ez az hogy kényeztetem kérdezek probálkozok de fordult már elö veletek hogy amikor fel akarjátok izgitani akkor olyan mindha egy viasz bábuval lennétek semmi reakcio , és hogyha kérdezek akkor azt a vállaszt kapom hogy "hát nem tudom" . hidjétek el hogy már gyertyával is meg rozsa szirmokkal is probálkoztam de semmi változás .
2011. ápr. 6. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:
A barátnődnek volt előtte komoly kapcsolata? Ha nem, lehet azért félénk. Ha igen, nem lehet, hogy rossz emlék?
2011. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még?
2021. márc. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!