Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem kell kezdeményeznem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kell kezdeményeznem és bocsánatot kérnem?

Figyelt kérdés

Összevesztem a párom édesanyjával, én is mondtam csúnyákat és ő is kemény dolgokat mondott, aztán azt mondta az édesanyja, hogy nem mehetek többet, de másnap ezt visszavonta. Én azóta nem mentem el és nem beszéltünk,de a párom (30/F) nem fogadja el a helyzetet, azt szeretné, ha ezt minél előbb rendeznénk és azt várja tőlem, hogy én kezdeményezzek és én kérjek először bocsánatot, mert én vagyok a fiatalabb. Így kell tennem vagy nem ez a mérvadó?

22/L


2011. ápr. 10. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem sokat számít, de miért ne lehetnél te a kulturáltabb?
2011. ápr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a mérvadó, hogy ki kezdte az egészet.
2011. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak szerintem akkor teszed a legjobbat, persze magadnak is, ha bocsánatot kérsz. Ezzel nem alacsonyodsz le, hanem megmutatod, hogy számodra fontosabb a jó emberi kapcsolat, mint a viszálykodás.Az amúgy sem vezet jóra.
2011. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem
2011. máj. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keves eldonteni. Mit mondott o, mit mondtal te? Min alakult ki maga a vita? Kinek volt alapvetoen (eltekintve az erzelmi okokbol torteno tulszaladasoktol) igaza?
2011. máj. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiírtam egy másik kérdést, amiben mindent leírtam "Mi a helyes lépés a kapcsolatomért?" címen! Köszönöm a válaszokat, teljesen tanácstalan vagyok...:(
2011. máj. 11. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!