Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igaz, hogy ha elejétől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy ha elejétől fogva megfogott egy pasi, akkor bármikor járnátok vele, de ha nem fogott meg, akkor megváltozhat akárhogy nem járnátok vele?

Figyelt kérdés
16 éves fiú
2011. ápr. 5. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem igaz.
2011. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem igaz, én meg egy szőke herceg vagyok..
2011. ápr. 5. 15:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Te nem is vagy szöke:D
2011. ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha egyszer megfogott egy pasi, akor bármikor járnék vele, viszont, ha nem fogott meg, még megfoghat. Pl ha egy osztálytárs nem fogott meg, és nem is változtat semmit nem fog 1ről a 2re megfogni. Egészen addig megfoghat, amíg meg nem ismerem rendesen.18/L
2011. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Miért kérdezel, ha meghazudtolod azt a választ, ami nem ugyanaz, mint a te véleményed?:)
2011. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Költői kérdés volt, de sajnos igaz..
2011. ápr. 5. 15:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy 16 évesen annyi tapasztalatod van hogy ezt biztosan kijelentsd ,hogy nem igaz :)
2011. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Engem az érdekel, hogy a többi 16 éves lány mit gondol erről.


Nem a tapasztalat.. okostojások.

2011. ápr. 5. 16:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 16 éves lány vagyok, és kicsit kuszán fogalmaztál, de velem abszolút így van.
2011. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

És ezzel, szinte semmit nem lehet tenni?


Új haj, új stílus, új belső(hajlandó vagyok változni), sem segítene?

2011. ápr. 5. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!