Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnál ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál ilyen helyzetben? Hogyan tudnám elérni, hogy velem legyen? Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

szóval...

Vagyok én, x

Van egy srác, y neki van egy barátnője, aki z (párkapcsolatban vannak) én x és y néha összejárunk esténként, és jól érezzük magunkat (szex)de ezt persze z nem tudja, csak y és én.

Szóval az a lényeg, hogy megcsalja a barátnőjét velem. Hogyan érjem el, hogy velem legyen?


2011. ápr. 5. 17:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ha már régóta ismeritek egymást, és barátok vagytok (mert ugye mindig számíthat rád)sőt még teszem hozzá testileg is..... akkor éna helyedben nem várnék tőle sokat. Ha meg tudja, hogy többet akarsz, ez az ő részéről is szemétség, mert játszik veled.
2011. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
de az a baj, hogy szeretem őt :(
2011. ápr. 6. 20:17
 13/13 anonim ***** válasza:
teljesen megértem, de ez szerintem így csak neked lesz rosszabb.
2011. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!