Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a szüleimnek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a szüleimnek hogy járok egy 20 éves pasival? Én pedig egy 14 éves csaj vagyok.

Figyelt kérdés
A pasival nagyon szeretjük egymást csak félek elmodani a szüleimnek mert tuti hogy minden lépésemet figyelnék. 16 éves pasihoz még elengedett bizonyos határok között.Szerintetek mit tegyek??? Elmondjam a szüleimnek vagy ne? Előre is köszi. (anyukám így is fél mert mindenki szerint 16-nak nézek ki.... anyummal nagyon szoros a bizalom köztünk de ezt félek elmondani...)
2009. febr. 28. 08:59
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Mindenképp mond el!én 15 éves voltam és 22éves volt a barátom együtt voltunk majdnem három évig.az elején az én szüleim is féltek a korkülönbségtől,de aztán elfogadták...de persze én egyből megmondtam.
2009. febr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

A te korodban nem túl szerencsés egy ennyivel idősebb fiúval járni, mert neki már szexuális igényei is vannak, a te szervezeted pedig még nem elég fejlett ehhez.


Szerintem mondd el anyudnak, mert ha nem mondod el és mégis kiderül, akkor megromlik a bizalom, és utána még annyira se fog elengedni sehova.

2009. febr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Amint mondtam 16-nak kinézek és a pasi azt mondta hogy kivár és én bízok benne...:) Furi mert egy 20 éves nem nagyon várogat ám de ő kivétel!!! És szeretjük egymást ez a lényeg..:) Deh am csak az a kérdésem hogy elmondjam -e a szüleimnek!!!

Köszönöm...

2009. febr. 28. 09:06
 4/20 A kérdező kommentje:
Persze tom hogy lelkileg még nem lennék fejlett szexuális életet élni, de eljön annak is az ideje ha meg nem vár ki akk úgyse szeretett igazán..
2009. febr. 28. 09:08
 5/20 A kérdező kommentje:
A pasimmal csak csók van semmi más és ő ezt tudomásul veszi hogy kell még neki várni pár időt..:)
2009. febr. 28. 09:09
 6/20 anonim válasza:
100%
mond el, odase neki.
2009. febr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi..:)
2009. febr. 28. 09:24
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mond el anyudnak,hisz ki tudna segiteni ha vlmi baj van?En is 14 eves lany vagyok es az en baratom 21 eves.Bar az igaz h anyam egy kicsit kiborult mikor meghallotta es avval jott h nem leltem magamnak fiatalabbat.En 17nek is kinezek.Sok sikert !
2009. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Szia. én most 18 éves vagyok.egy éve járok a barátommal.én akkor 17 voltam ő 25.Semmi probléma nincs,sőt mivel idősebb mint az én korosztályom komolyabb is meg éretteb!nem a kor számít!Ha tényleg azért van veled mert szeret és csak te kellesz neki akkor semmi gond!
2009. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm....:)

És ez így van ha szeretjük egymást akk nem a kor számít!!

2009. febr. 28. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!