Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom mik a jellei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom mik a jellei annak ha barátnőm megcsalt volna? éreznem kéne hogy valami nincs rendbe? 17/F

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon ismered, akkor érezned kéne rajta, hogy ha nincs vmi rendben.
2011. ápr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok?

Tudom nem ez a lényeg de ettől is sok függ. és igen érezned kellene ha valami nincs rendben vagy valamit titkol előled. De talán a hazugságot legegyszerűbben úgy lehet észrevenni, hogy titkolózik előtted, nem néz a szemedbe, veszélyben érzi magát ha veled van, ha szóba hozod a témát akkor kerüli és elkapja a tekintetét. Ehhez hasonlók.

De ha hazudok és rég óta együtt vagytok azt érezned kell.

2011. ápr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi most láttam a korod. Akkor még tanulhatsz egy kicsit, hogy mik a hazugság jelei:)
2011. ápr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez attól is függ, mennyire lelkiismeretes a barátnőd, amit ugyebár csak te tudhatsz, mert te ismered (elvileg). Ha lelkiismeretes, akkor (az én véleményem szerint) amikor veled van, kissé szomorúbb, de nem tudja megmagyarázni miért, vagy elég átlátszó indokkal jön, a megszokottnál kedvesebb veled (mert tudat alatt így akarja helyrehozni a dolgot) és ha tényleg lelkiismeretes a bnőd, egy idő után megadja magát és bevallja, amit tett. Ha kevésbé (vagy inkább egyáltalán nem) lelkiismeretes, akkor talán még boldogabb, mint eddig, ugyanúgy viselkedik veled, mint eddig, mivel nem tartja magát bűnösnek.
2011. ápr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2 hónapja még csak nagyon az elején járunk
2011. ápr. 7. 08:42
 6/8 anonim ***** válasza:
és miből gondolod, hogy megcsal(t)? van erre valami jel, utalás? azért még eléggé az elején jártok, ilyenkor még nem jellemző a megcsalás...
2011. ápr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából annyi hogy kezd furán viselkedni mintha titkolna valamit. kérdezek vmit erröl a témáról nála és idegeskedik meg zavarba jönn
2011. ápr. 7. 08:59
 8/8 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy amiatt lenne furcsa, hogy megcsalt volna... lehetnek más gondjai is, amiket nem akar elmondani vagy szégyell, de próbáld meggyőzni, hogy előtted nem kell szégyellnie semmit. Eleinte én is sok dolgot titkoltam a barátom előtt, mert szégyelltem őket, de végül elmondtam, mert rájöttem, bízhatok a barátomban:)
2011. ápr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!