Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik nekem, lehet én is neki. Tudom hogy fent van az iwiwjén többféle társkeresöben is. Mit szólna szerintetek ha bejelölném hogy tetszik nekem, vagy randiznék vele?

Figyelt kérdés

Soha nem beszéltünk még személyesen...

Én 22/f ő 19/L


2011. ápr. 7. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs nálam a varázsgömböm, szóval nem tudom. De szerintem biztos bejössz neki, csak arra vár hogy írj. De aztán lehet, hogy nem is jössz be neki. De ha bejelölnéd biztos kiderülne kedves gyengeelméjű barátom.
2011. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lol.Ilyen szépen még sose lettem lehülyézve :D
2011. ápr. 7. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Én (mikor iwiw társkeresőztem) be szoktam jelölni, majd 2-3 nap múlva írok egy rövid levelet.

A jelölésre szinte senki sem válaszol, de a levelekre sokan szoktak. A többség persze "már nem aktuális ...".

2011. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jelöld be, aztán majd minden kiderül
2011. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!