Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek az exetekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek az exetekkel?

Figyelt kérdés
A barátommal pár hónappal ezelőtt szakítottunk (nyomós indoka nem volt a dolognak). Érdekelne, hogy ti hogyan vélekedtek afelől, hogy egy korábban lezárt kapcsolatot újra kezdjetek. Fiúk, lányok válaszát vegyesen várom. Nemet és kort ha lehet, írjatok! Köszi
2011. ápr. 7. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2011. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
indoklást is szívesen veszek:)
2011. ápr. 7. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:
mert ha egyszer már szétmentünk biztos okkal.
2011. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy furán hangzik, de a mi "szétmenésünknek" nem volt oka...
2011. ápr. 7. 20:01
 5/7 anonim válasza:

a már nem igaz!

én 4x;)jottem osze az exemmel:P

deh mégis szétmentunk de ha szeretitek egymást mindent le3gyoz a szerelem és ez igaz;)

én ish szerelmes vok s nem tom elakarom veszteni a suzességem de félek:((

14

vok:D

2011. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a szakítás nem volt rendesen megbeszélve, az egyik félnek nem múltak el az érzései, akkor biztosan.:)
2011. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Képzelem mekkora élettapasztalata van e téren egy 14 évesnek. "EXEM"... Te jó isten...
2011. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!