Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Összejönnétek újra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek újra az exetekkel?

Figyelt kérdés

Nem hosszú kapcsolat, nem én voltam benne, hanem egy haverom, és az egyik barátnőm (én fiú vagyok, de Ő csak barát-barátnő). 2 hétig jártak, nem csináltak semmi érdemlegeset, közben pedig én beleszerettem ebbe a lányba, miután szakítottak...:/

Szerintetek össze fognak még jönni?


2011. júl. 5. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

én nem, mert b u z i , de amú

yg se

2011. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Haveromnak is vannak fura hajlamai, de különben jó fej. Csak eléggé csajozós.
2011. júl. 5. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:

én szívem szerint összejönnék az exemmel ha ő is akarná,de eszem szerint viszont nem,vagy csak ha változtatna néhány dolgon pl:nem csajozna annyit...

21/L

2011. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tehát most jöttél rá, mikor a lány foglalt lett, hogy neked mégis csak több ő mint barát barátnő. Ez nagyon szép dolog. Talán jelezd a lány felé is ezt finoman. Szerintem ha a haverod amúgy is komolytalan és csajozós, akkor a lány érzi, hogy csak szórakozni kell neki, viszont tőled komolyabb érzelmeket remélhet. Akkor biztos téged választ.
2011. júl. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem foglalt, de ez a dolog köztük 2010 októbere körül volt. Nem most jöttem rá, mondtam Neki még idén januárban, azt mondta, hogy maradjuk inkább még csak barátok (tudom mit jelent, nem kell firtatni-,-), de ezután is ténylegesen barátok maradtunk, azóta sem zavarja, hogy megöleljük egymást, néha becsúszik egy puszi is, de semmi több. Nem szeretném, hogy újra összejöjjön azzal a sráccal, mert főként csajokon jár az esze (a srácnak), és el is ismerte, hogy egy lányba sem szerelmes, csak tetszenek Neki testileg.
2011. júl. 5. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:
lúk, azaz ex-csajod baja ha neki csak egy faszdugó gépezet kell, neki kell rájönnie hogy akar téged, semmi mást nem tehetsz. keress másikat nagy a világ, van kínálat papa :D nem éri meg egy csajért sem a búsig alászkodni mert arra nem vevök...
2011. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De Ő nekem nem az exem.
2011. júl. 5. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!