Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekudjek le vele, vagy sem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy nemreg osszejottem egy fiuval.A gond csak ott kezdodik,hogy o szeretne velem lefekudni,es en nem tudom mit tegyek.Van bennem egy felelem erzett,hogy elhagyna.O azt mondta nekem,hogy bizzak meg benne.Probalok megbizni benne,de miutan mar volt egy esett,hogy az egyik volt baratom megcsalt a hatam mogott,ugy hogy lefekudt valakivel,azota felek barkivel is kozelebb kerulni egymashoz.Ti mit gondoltok?
2011. ápr. 7. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mióta az a nemrég? Hát ha te nem érzed, hogy szeretnéd akkor ne tedd meg. Már pedig a szavaidból azt veszem ki, hogy te még nem akarod. És ha ő ezt nem fogja fel akkor csak azt kell neki, bízás ide oda. Tudod a szóban mondani más mint cselekedni. Mondhat bárki bármit, ha tettei ellenkőek:) Szerintem mond meg neki, hogy még nem akarod és nem tudod mikor állsz rá készen. Ha tényleg szeret akkor tud várni.
2011. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd pár hónap múlva...
2011. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értem minek kell az előtt lefeküdni, hogy szeretnéd, megbíznál benne, és a szex a kapcsolatotok megkoronázását jelentené? Hova rohansz? Ha amiatt elhagy, hogy nem fekszel le vele, akkor nem jelentesz neki többet, mint egy luk.
2011. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hallgass az elottem irora:P
2011. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár lehetne finomabban is fogalmazni, de utolsónál a pont.

Én 7 hónapot vártam Páromra és egy rossz szavam nem volt érte, nemhogy elhagyni, stb.

20/f

2011. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy idővel. ha képes várni rád, akkor esetleg lehet méltó erre.
2011. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Norb66 ***** válasza:
Akkor feküdj le vele ha te is akarod! Amíg nem bízol benne meg stb. addig ne! Jogos a félelmed, lehet csak a szex kell neki. Várjon csak!
2011. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!