Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről szoktatok beszélgetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről szoktatok beszélgetni a párotokkal? Nem érzitek néha, hogy nincs mit mondanotok egymásnak?

Figyelt kérdés
Mi van ha beáll a néma csend? Mit csináltok ilyenkor?
2011. ápr. 8. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én bekapcsolom az Xboxot elkezdek játszani.Nem nagyon fordítok neki jelentőséget.Ha majd eszembe jut valami akkor kérdezek azt újra dumálunk.
2011. ápr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én párom is xbox-zik :-)

AMúgy minden nap van miről beszéléni, a napi dolgokról, h. kivel mi történt.Tervezgetni h. mi legyen hétvégén, ki mit hallott.Beszélgetés az élet dolgain(pl. hova menjünk nyaralni v. miből).Ha probléma van megbeszéljük. Ha csönd van, akkor tv-ünk, netelünk, párom játszik.Jó igaz nem vagyunk napi 24 órát együtt,de akkor is a napi 3-4 órában is tudunk beszélgetni,vagy mondom ha csönd van akkro is egy 1órás filmmel máris eltelik az idő

2011. ápr. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát nem tudom


mi sok éve együtt vagyunk hétközben 4-5,hétvégén 12 órát ébren (plussz alvás is együtt,de jobb esetben olyankor nem beszélünk),de még sose volt hogy ne lett volna miről beszélni


miről szoktunk? mindenről...de tényleg..kezdve attól hogy mi volt melóban,egyetemen,szülőknél,hogy mit olvasott,mit látott a másik,hogy mikor mit kellene csinálni,mindenről

23/N

2011. ápr. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TOMAtm ***** válasza:
néha olyan jó az a kis csend...de komolyan...
2011. ápr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan típusok vagyunk akikkel mindennap történik valami vicces és/vagy érdekes sztori :D szóval elég csak kivesézni a külön töltött napjainkat :D aztán ezekről eszünkbe jut egy régebbi sztori stbstb... :D:D De múltkor pl a barátnőiről beszélgettünk, most kerítőt akar játszani párom xD én meg élvezettel hallgattam ezt a csajostaktikázós csacsogását xD Sokat szoktunk beszélni a kapcsolatunkról is. Persze nálunk is vannak csendes pillanatok, de annyi kell is :)


18/f és 17/l

2011. ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi semmiről....na ez milyen már... :(

24/L

2011. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!