Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrált a barátom?

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal taliztam és elkezdett hátrálni amikor a közelébe mentem.Miért csinálta ezt?:|
2011. ápr. 8. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet túl közel mentél, van egy személyes tere az embernek, és nem mindenki szereti ha ezt rögtön "megsértik". Neki több idő kell hogy "beengedjen". Mondjuk ebből nem derül ki milyen kapcsolatban vagytok pontosan.

Nem azt jelenti hogy utál téged.

Különben én meg ismerősöktől való ölelgetéstől kapok frászt.

A szív-csakrámat hagyják békén!

:)

2011. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem akarlak megilyeszteni de én egy pasival csináltam ugyanezt amikor nem akartam hogy megcsókoljon mert láttam hogy arra készül

17/L

2011. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!