Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el apumnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el apumnak, hogy van barátom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik, és szerintem én is neki. Még nem volt barátom, és még sosem éreztem ilyet valaki iránt. Ha talán megkérdezi, hogy járnék-e vele, szivesen mondanék igent, de nem tudom hogy hogyan mondhatnám el apumnak, hogy van barátom (anyukám már nem él). Szerintem apa azt gondolná/ mondaná, hogy még kicsi vagyok, vagy ilyesmi...

Ti hogy mondtátok el? Hogyan mondanátok el?

köszi előre is a válaszokat :)

13/L

a srác 16 éves


2011. nov. 10. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Ja kicsi vagy még hozzá. Ha törődik veled akkor ad egy nagy taslit és kiveri a fejedből ezt a hülyeséget. Majd 16-17 éves korodban fordulhatsz majd hozzá!
2011. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
67%
Feltételezem, hogy nem volt még párkapcsolatod korábban. Egy apa véleményem szerint 16-17 évesen is kicsinek fog tartani ehhez, ők ugyanis bizonyos értelemben a lányuk elvesztéseként élik meg ezt. Szerintem nem kell azonnal mindent az apukád orrára kötni. Ha még csak annyiról van szó, hogy jókat beszélgettek ezzel a fiúval a suliban, akkor várj, míg elmondod. Viszont ha kialakul valami komolyabb (pl. közös programok kettesben), akkor mondd el neki mert ha mástól tudja meg, annak biztos nem fog örülni. Sok sikert!
2011. nov. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem csak legyél őszinte!
2011. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 napietus ***** válasza:
valóban kicsi vagy még ehhez. de mindenképpen beszélgess erről apukáddal, először csak általánosságban. és vedd komolyan, amit mond. hiteles forrás, hiszen ő is volt 16 éves fiú (még ha ezt neked nehéz is elképzelni).
2011. nov. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Oda álsz elé és közlöd vele:Apu ,barátom van! AZtán majd kiderül hogy mi az ábra! :)
2011. nov. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 napietus ***** válasza:
még valami, amit fontosnak tartok: ne akkor beszélgessetek erről először, amikor már összejöttél a fiúval. tehát ne állítsd apukádat kész tények elé, ez ugyanis a legtöbb emberből negatív érzéseket vált ki. ahogy írtam, egy alkalommal, mikor ráér, nem fáradt, együtt vagytok, beszélgess vele ilyen dolgokról.
2011. nov. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 napietus ***** válasza:

na, de részletekben jut eszembe :D tehát ne utólag mondd el, hanem előre, kérj tanácsot tőle, ez minden szülőnek jól esik. és tényleg fogadd is meg, amit mond! ne képzeld magad okosabbnak nála, soha nem fogod annyira megismerni a fiúk/férfiak gondolkodását, ahogy egy másik férfi (itt apukád) ismeri. nekem is nagyon szoros a kapcsolatom apukámmal, én még most sem szégyenlek tőle tanácsot kérni, pedig már férjnél vagyok :)


29/n

2011. nov. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. nov. 11. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!